Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ún. "általános" ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ún. "általános" ajándékot vehetnék egy huszonéves srácnak?

Figyelt kérdés

2-szer találkoztunk, de levelezünk, neten beszélünk elég gyakran. Egyelőre ez még csak barátság, nem tudom, h. lesz-e több. Viszont szeretném meglepni vmi aprósággal karácsonyra, mástól nem nagyon kap ajándékot. Azért írom, h. általános, mert nem szeretnék nagy ajándékot venni neki, tehát ruhát, könyvet, csak vmi kisebb dolgot. Ami független attól, h. miket szeret csinálni.

Köszi a válaszokat.


2011. dec. 19. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szép bögre, valami vicces mintával.. vagy esetleg termo-bögre:)
2011. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát pl ha szeret egy focicsapatot akkor olyan bögrét


vagy vmi egyéb vicces feliratú ajándéktárgyat

("helyes pasi", "vicces fiú" vagy nemtudom)

attól függ milyen

2011. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illatszer pakkot, csokit, óvszert, mittudomén... :D
2011. dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valamit azért írhatnál róla...
2011. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, bögrére én is gondoltam, mert szeret teázni. De az nem túl elcsépelt ötlet? Oké, tudom, én akartam általános dolgot venni neki. Csak emlékszem, h. pl. áltsuliban, amikor húztunk nevet, és úgy ajándékoztunk, akkor sláger volt a horoszkópos bögre, neves bögre, ilyenek.
2011. dec. 20. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
de elég sablonos
2011. dec. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor mi legyen?
2011. dec. 20. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!