Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti szoktatok kapni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok kapni visszajelzéseket a másik nemtől?

Figyelt kérdés
Dícséretet, mosolyt, megnézést, stb. (elsősorban idegenekre gondolok, nem közeli ismerősökre hozzátartozókra)
2011. dec. 19. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Én még soha életemben nem kaptam. Még nem találkoztam olyan lánnyal, aki férfiszámba vett volna. :D
2011. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Persze, szinte mindig:


Kopj le!

Bocs, de nem vagy az esetem!

Valaki más tetszik!

Legyünk barátok!

stb, stb

2011. dec. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
ja, kidülledt szemek és orron kifröccsenő g3ci.
2011. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen, rendszeresen. Igazából innen tudom eldönteni, hogy van -e pasija vagy sem. Mivel ha van akkor szinte rám sem herderit. Vagyis konstatálja, hogy ott vagyok ahol éppen, de semmi több. Akinek viszont nincs pasija az akarva akaratlanul is néz. De szerintem ez mindenkivel így van és nem csak velem.

Mosolyt már csak beszélgető partnertől kapok, témázás közben. Igazából nem adok túl nagy esélyt rá idegeneknek, mivel általában nem nézek bele senki szemébe az utcán, szóval szemezés illetve hasonló kontaktus híján csak úgy nem fognak megmosolyogni, csak ha valami oda nem illőt találnak rajtad...

Dicséretet !:D Na azt még csak a barátnőimtől kaptam. Idegentől még sohasem

2011. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Nem, a lányok nem adnak jeleket, pláne nem kezdeményeznek, idegenre sose mosolyognak, így rám sem az utcán.

Elég kiábrándító, de ez van, pedig elég jóképű vagyok.

2011. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondja ,a csajok idegenekre nem mosolyogni,csak ha valami amerikai szupersztár az.
2011. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Igen, szoktak de nagyon ritkán.Én magas vagyok, viszonylag férfias alkat.

- A csajok félénken néznek meg(már aki megnéz), olyan nyuszi arccal

- egyesek mosolyognak, ha mondjuk másfele nézek és nem veszem észre hogy néz csak miután már közel ért hozzám de ez ritka, miután ránézek már nem mer a szemembe tekinteni, gondolná az ember, hogy nem is nekem mosolygott pedig de

- mások hangosan mondják a barátnőjüknek, hogy ki ez a srác


Lényegében a csajok nyuszik, ha tetszel nekik úgy mutatják ki, hogy mindig ott lappangjon benned a kérdés, hogy most téged nézett vagy csak feléd nézett...vagy csak el volt gondolkodva ....sose egyértelmü, csak ha mondjuk tudod a jeleket olvasni, testbeszéd stb de még ez se elég...

2011. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de már hozzászoktam és igazából nem is érdekel.
2011. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%
Én az olyan lányokat mind arconvágom aki nem vesz engem emberszámba. Ilyenkor full agresszív vagyok és adok két hatalmas büdös pofont nekik. Megérdemlik.
2011. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
5.nek és 6. nak igaza van. Én is viszonylag helyesebb fajta pasi vagyok(hasonlítok a Csaba gyerekre a vv5-ből, azért meg mostanában oda vannak a kispics@k), de rám sem mosolyognak soha az utcáb egyet rámpillantanak és ennyi ezzel vége is. Szemezni sem nagyon hajlandóak. Mindig elkapják a tekintetüket. Pedig elég sok csajtól hallottam hogy nem vagyok egy utolós rusnya alak. De hát ilyenek ezek a mai lányok. Eléggé kiábrándítóak.
2011. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!