Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ilyen 2. randihoz?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy csodás lánnyal. Sötétedéskor találkoztunk a városközpontban, sétáltunk a hóesésben a gyönyörűen kivilágított főtéren. Közben megálltunk inni egy finom kis forralt bort. Nagyon jó volt, sokat nevettünk, beszélgettünk... Úgy láttam, hogy ő is jól érezte magát.


2. randira szeretnék neki meglepetést okozni, vagyis nem árulom el, hogy hova is megyünk. Van egy műjég pálya a közelben és arra gondoltam, hogy oda vinném el. Szintén amikor már sötét van és ki van világítva minden. (gondolom, így mégis jobb, mint fényes nappal. De talán tévedek)Én nem tudok korizni, és szerintem ő sem nagyon, de ez talán még jobb is, mert így megint lesz alkalom a mulatságra. Ha ott végeztünk, meginnánk egy jó forró teát valahol és beszélgetnénk.


Szerintetek ez megfelelne egy 2. randinak?


A lány 22 éves, akár csak én.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2011. dec. 20. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem tetszene egy ilyen 2. randi!:)

úgy is,h egyáltalán nem tudok korizni!

24n

2011. dec. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2011. dec. 20. 13:58
 3/10 Krumplibetyár ***** válasza:
Fiúként mondom, sztem jó lesz, ötletes vagy. Hajrá.
2011. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 komasa ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet! Ha nem tud korizni, akkor együtt megtanulhattok, ha tud akkor majd megtanít. Jókat lehet nevetni azon, hogy mekkorákat estek. A csajok nagyon tudják értékelni az eredeti ötleteket randi terén. 25F
2011. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon klassz ötlet! Szerintem elég, ha látja, hogy így igyekszel és fontosnak tartod az örömét! Így akárhogy is sikerülne maga a korizás, biztos lehetsz benne, hogy értékelni fogja az igyekezeted - amennyiben ő is értelmes és kiegyensúlyozott lány!
2011. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14:05-ös vagyok!

Még annyit mondanék: az oké, hogy meglepetésnek szánod, de legalább előtte annyit árulj el neki, hogy kicsit sportosabb ruhát vegyen fel, amit nem sajnál. Különben furi lesz, ha csinos ruhában vagy szűk farmerban lesz!

2011. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat és a bátorítást! :) Úgy látom, hogy akkor érdemes bele vágni! :)
2011. dec. 20. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Háát egyáltalán nem ő az mert ez a 2. randijuk lesz!!Meg különben is nem is tudja a csaj hova viszi a kérdezőő!!heheee
2011. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem nem ő az! :)
2011. dec. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!