Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Van köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek, aki nehezen vagy nem találja a párját?

Figyelt kérdés
Tudjátok, hogy mi az oka? Nálam az, hogy nem járok szinte sehova és nincs önbizalmam. 18/f
2011. dec. 20. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
és? itt akarsz csajozni?
2011. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18 évesen még van bőven időd megtalálni!
2011. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én tudom! Nem jársz sehova, és ha el is mész valahova akkor se mernél hozzászólni egy csajhoz se...
2011. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem van barátom az a vicc,hogy gyk-ról ismerem( a mai napig nem tudjuk milyne kérdés kapcsán írt rám) tehát ha normálisan ráírsz vkire és nem ilyen önsajnálató kérdéssel hívód fel magadra a figyelmet,akkor simán találsz vkit! Sok sikert:)
2011. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De az is lehet hogy b.uzi vagy
2011. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok b*zi és nem itt akarok csajozni. Szerintem nem írtam oda egyiket sem. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy ha olyan csaj, akinek hasonló "gondjai" vannak, mint nekem, annak mi az oka. Ennyi.
2011. dec. 20. 16:40
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg szerintem túl válogatós vagyok :D
2011. dec. 20. 16:44
 8/14 anonim ***** válasza:
gondolom sok lány küzül válogathatsz:))XDXD
2011. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nem lesz csajod
2011. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Azok a lányok/nőcik akik nem találják meg párjukat, egyszerűen olyanok hogy kinézetük miatt nem kellenek senkinek, de belül is épp olyan ronda, kövér boszorkányok mint belül. Aki ugyanis túl sokat étkezik, annak súlyos mentális problémái vannak amikkel még nem sikerült szembesülnie. A társadalom túlzottan érzéketlen az ilyen emberekkel szemben, és inkább segíteni kéne rajtuk (különösen az ilyen nőkön, de a kövér férfiakon is).
2011. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!