Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan jon ez, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jon ez, hogy csak annak van csaja aki magas, jóképu és gazdag?

Figyelt kérdés

Sokan nyavalyognak, hogy ó, mennyire kedvesek stb. és mégsincs csajuk. Itt egy ellenpélda: legjobb haverom panelházban lakik, alig van zsozsója, 160 cm magas és van egy csúcs csaja. Én egy elég nagy házban lakok, pénz akármennyi, 180+ cm, ja pattanásos, de szerintem ez kikompenzálható hajbelovéssel és nincs csajom (de kezdem úgy érezni, hogy nem is kell). Érdekes dolog, hogy amelyik lányoknak nem a jobbik énemet adom, azoknál van nagyobb esélyem.

Nem értem, mi ez a sok depis beszéd, hogy így csinálom, úgy csinálom és sehogy se megy. Választ kérnék a sok picsogótól, mert nagyon kíváncsi vagyok erre.

A csajoknak: azt is elmagyarázhatnátok, hogy pontosan mit is akartok.


2011. dec. 21. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez mekkora baromság... én is csaj vagyok ,de nem bírom azokat a "selyem fiúkat"... sőt..

na mindegy. Ha én valakit kedvelek akkor zt, nem a pénzéért fogom tenni....

2011. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Akármennyire divatos azzal szidni a nőket, hogy csak a pénz érdekli őket, azért nem kéne általánosítani. Főleg 18-20 év alatt, amikor az ember teljesen a szüleitől függ, mégis hogy lehetne gazdag egy gyerek? Maximum a szülei gazdagok, de akkor se fog a srác pénzt adni a csajnak. Idősebb korosztályban már kell a pénz a megélhetéshez, de sokaknak mégis többet ér a szerelem bármennyi vagyonnál.


Az nem feltétlenül baj, ha alacsony valaki. Ez csajtól függ, van, aki imádja a magas fiúkat, meg van, aki nem. A nők szeretnek "felnézni" egy férfira, és ezt nem szó szerint értem. (csodálat, tisztelet)


A külső megjelenés is sokat számít. Az arcon javíthat egy jól belőtt séró, ahogy mondod. A testalkat már más kérdés. Otthon remekül lehet edzeni egy panellakásban is, a fekvőtámasz ingyen van és a kitartó edzés megteszi a hatását. Sajnos itt előnyben van, aki jó kaját eszik, netán koxol.


Ja, és a stílus az, amit nem említettél, de talán a legfontosabb. A jó humor megfizethetetlen. Ha az ember ért a "nők nyelvén", jó a kisugárzása, élvezet vele beszélni, akkor lehet akármilyen csúnya, minden lány az övé lesz. Tehát nem kell elkeseredni, edzeni kell és művelni az agyunkat.


Amúgy neked miért nincs csajod?

2011. dec. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én értelek, én is így voltam. Eddig 3 csajom volt összesen mind max 1 év volt de valamelyik 2 hónap és mindig idegeskednem kellett miattuk mert neten meg buliba össze vissza kínálgatták magukat meg olyan dolgokat csináltak amiért nekem mindig féltékenynek kellett lennem és ebbe nagyon beleuntam. Az utolsó után nem volt kb 1.5évig csajom és tök kiegyensúlyozott voltam meg boldog és nem is hiányzott egy p.i.csa se. Majd megismertem egy fizetős lányt aki nagyon aranyos kedves és ha minden héten van egyszer eksön, pont annyira jön ki egy hónapba mint egy sima csaj mert azt meg vinni kell ide oda meg ajándék meg a többi kutyaf.sz. És ő nem nyavajog, nem fáj a feje amikor nem kell, nem kell felhívni óránként beszélni vele a semmiről...nem veszel össze vele... És még rengeteg más előny. Szóval tudom ajánlani neked is ha nincs kedved kínlódni a sok p.cs.ával. Gondold át sok sikert. 25/f
2011. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kepesr ***** válasza:
Magas,jóképű és gazdag vagyok.Öt jó húzás és milliók ütik a markomat.
2011. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!