Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak csak a külső számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak a külső számít?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
nem. a pénztárca is
2011. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen csak az!

ja nem,pénztárca,BMW/AUDI/MERCEDES,és izmok is!

és szeretem ha a pasi bunkó!

pfff....

25n

2011. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
dehogyis, sőt! pl. nekem tuti h nem az dönti el...a srác lehet bármennyire helyes, ha bunkó, akkor nem kell.
2011. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 14/L
2011. dec. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első, te retardált.


Nem. Hazugság az is, hogy egyáltalán nem, nyilván senkinek nem kell egy ápolatlan valaki. De ez is relatív, mert lehet hogy egy pasi egy adott lány szerint hihetetlenül jól néz ki és álompasi, egy másik meg bottal sem nyúlna hozzá.

2011. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van akinek a pénz is, de egyébként igen.
2011. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nyilván fontos, de ha mellette olyan, hogy nem lehet vele beszélni, és nem jön be a személyisége, akkor tök mind1 hogy jól néz ki.
2011. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Annyira bírom hogy a sok megkeseredett hím ide jár siránkozni az élete miatt és oltani a nőket. Talán magatokba is nézhetnétek néha, hogy mi miatt nincs sikeretek ezekben a dolgokban. Ezzel az erővel a pasiknak is a külső számít és bármennyire is hangoztatják, nem is akarnak normális lányt, csak valami k*rva kell mindig.
2011. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy csaj ismerösöm mondta h nem kérkedjek a kocsimmal a medencémmmel és a f@rkammal mert mindbe bele fog ülni ha anyagilag bírom akkor szted mi számít manapság???????
2011. dec. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek nagyon számít a külső..viszont a jó kinézet szubjektív dolog, tehát lehet, hogy valakinek pont te vagy a hűdejó pasi...Én sem járnék olyan csajjal, aki nem tetszik legalább egy kicsit külsőre..persze nem azt mondom, hogy csak azt nézem, csak azért valami fogjon meg benne.


18/F

2011. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!