Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan nyugodjak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés
Csak nem tudom, hogy mit csinaljak, annyira hianyzik, hogy lassam ot, pedig nem is vagyunk egyutt, csak baratok vagyunk. Es csak januarban fogunk ujra talalkozni, de hianyzik! Mit csinaljak, hogy csillapitsam ezt az erzest, mert megorulok.
2011. dec. 22. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolj másra. És ne igyál, mert attól csak rosszabb lesz, és érzelemtől csöpögő sms-t fogsz neki küldeni :)
2011. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az ivást én se javaslom, viszont egyes tudatmódosítók jótékony hatással lehetnek a problémádra (de ez csak egy alternatíva, nem érdemes vele kísérletezni).

Van MSN meg fész, beszéljél ott vele.

2011. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Skype ,ennél nem tudok jobbat. :o
2011. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En egyaltalan nem iszom alkoholt, a facebookon nem vagyunk baratok, mert olyan szanalmasnak ereztem, hogy bejeloljem. Inkabb a szemelyes talalkozast szeretem.

A gondolateltereles, talan, bar nem tudom, hogyan.

2011. dec. 22. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
hát ha ismered attól még bejelölheted, hogy jobb személyesen találkozni. persze hogy jobb személyesen, de a facebook igazából erre való, és ha már fenn vagy akkor éppen be is jelölheted az ismerőseid vagy töröld magad a p×csába. és ne hisztizzél kérlek. elhiszem hogy nagyon rossz, de gondolj arra, hogy mennyivel rosszabb is lehetne. sosem értem, hogy az ilyen emberek hogy reagálnak akkor amikor tényleg valami komoly baj történik. januárban fogod látni, istenem ... nem halt meg, te sem haltál meg, fogd fel úgy, hogy milyen jó, hogy januárban láthatod. viszont ha ennyire oda vagy érte, és barátok vagytok, akkor ideje lenne beszélned vele arról, hogy neked ő többet jelent barátságnál, mert ettől fogsz becsavarodni elég hamar, ha nem teszel semmit. a kérdésre konkrétan pedig az a válasz, hogy csillapítsad a hisztit. hát gondolkozz, írj neki, facebookon, msnen, skypolj vele, telefonáljatok, teljesen mindegy csak legyen valami kontakt. attól biztosan csillapodik a probléma. egyébként meg az ivással sincs semmi gond, amég nem válik létfeltétellé, időnként iszol, semmi bajod nem lesz, amikor nagyon padlós vagy, direkt ajánlott. remélem segítettem, sok sikert
2011. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen Uram, Abbahagytam a hisztizest Uram! :)
2011. dec. 22. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan bejelölhetnéd fészen is és ott is beszélgethetnél vele hidd el picit nyugodtabb lennél mivel éreznéd hogy Vele beszélsz és tartjátok a kapcsolatot. :)
2011. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyreszt O nem igazan jar fel a feszre, nem az a fajta, masreszt tenyleg nem akarom. A facebook eleg szerencsetlen dolog a pasizasra, legalabbis ez a tapasztalatom eddig.

Inkabb valahogy elterelem a gondolataimat. Elkezdek naplot irni vagy blogot a gyk-s tapasztalataimrol.

AAA majd csak eltelik ez a honap, ha bele is kergulok.

2011. dec. 22. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:

'Uram' vagyok :) remélem nem bántódtál meg a kicsit 'agresszívabb' hangnemen amit megütöttem, de egy ilyen lelki állapotból kedveskedéssel nem lehet kihozni senkit.


p.s. : ha blogot kezdesz , oszd meg engem is érdekel :)

2011. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem is használok fészbúkot. Azért ajánlottam, mert gondolom nem sok hozzám hasonló van, akik nem a cyber térben élik az életüket...

Keress valami programot, amit szeret, aztán mondd meg neki, hogy el szeretnél menni, de egyedül nem akarsz. Kérdezd meg, van-e kedve veled elmenni. Így nem tűnik nyomulásnak. Jobb ötletem nincs.

2011. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!