Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyugodjak meg? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak meg? Fontos!

Figyelt kérdés

Kiderült hogy a srácnak,aki a haverom,nem jövök be,pedig már náluk is,meg a discoban is smároltunk. Csak az a gáz,hogy viszont én szeretem.:$ Pedig még puszit is dobott,igaz hogy kotta részeg volt,de akkor őszinte az ember..Úgy igazán.

Valami hogy ne legyek depis? Mert könnyen az leszek.:S

16L


2011. jún. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed, h részegen őszinte az ember? Hát marha nagyot tévedsz! Lehet, h olyankor elmondanak olyasmit is, amit józanon nem tennének, de mivel a cselekvő- és ítélőképességük is korlátozott, olyasmit is tesznek az alkohol rózsaszín ködje alatt, amit józanon még véletlenül sem jutna eszükbe.
2011. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát amikor volt a szülinapom,és többet ittam(az a baj hogyha alig iszok,akkor is nagyon üt a pia),akkor olyat is mondtam amit nem kellett volna,nem rosszat,csak elszoltam magam. De amikor náluk smároltunk,akkor azt mondta hogy tetszem neki,most hogy nem,pedig most is józan volt,szal.. Csak nem értem akkor miért les mindig,és csókol meg,ne m1..nemis érdekel. :DDD
2011. jún. 12. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ZdZVtC8jjok&feature=related

inkább ez, mert a másik videóban vmi ronda hülyegyerek van

2011. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!