Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért baj ha egy pasinak nagy kilincs orra van?

Figyelt kérdés
Volt itt már több ilyen kérdés, hogy tetszenek-e a nagy orrú pasik, a legtöbben azt mondták, hogy igen. De mikor valaki feltölt ide egy képet magáról, akkor rögtön jönnek a kommentek, hogy ejj de nagy kilincs orrod van, ezért nem jössz be. Akkor meg ez what a f.ck? Össze vissza ferdítetek bassuskulcs. egyszer ezt mondjátok, máskor meg ezt. Miért kell álszentnek lenni? Miért kell egy pasinak kis pisze nőis orrának lenni, hogy férfiszámba vegyétek? Én mindig azt tanultam, hogy egy férfinak nagy erőteljes orra kell, hogy legyen. Ne legyen már nőies orra egy pasinak!!!!!!!!
2011. dec. 23. 12:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pont ezt mondtam, horgas kilincs orr.
2011. dec. 23. 12:49
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen ilyen Kubica féle orra gondoltam. Ezzel mi baj lányok?
2011. dec. 23. 12:49
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tetszik a hatalmas, aránytalan orr. De az ilyen turcsi, disznó orr sem jön be, aminek az orrlyukaiba bele lehet látni szemből.

Legyen harmonikus, szép egy férfi orra, nem baj, ha kicsit nagyobb, mint az átlag, de ne ilyen hatalmas, csontos, kilincs orra legyen.

Fülben sem szeretem az extra kicsit vagy hatalmasat és szájban sem.

Ahogy fejben, kézben, lábban is a szép, arányos jön be.

A férfiasság nem függ össze az orr méretével, egy helyes orr egy férfin még nem nőies.

2011. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
nőnek határozottan nem áll jól, de ha pasinak ilyen van, azzal semmi para, ha okés a srác, nem az orra fog dönteni.
2011. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 whatshername ***** válasza:

Szerintem sincs semmi probléma azzal,ha egy pasinak nagy orra van,sőt.Én kifejezettem utálom,ha pisze vagy fitos orra van egy férfinak(persze nem ez alapján döntünk,de most a külsőről volt szó).

Szóval jöhet a nagy,indiános,zsidós,kicsit görbe,karakteres orr :)

Az a jó,ha nagy,húsos ajkakkal is párosul :P


21/L

2011. dec. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én páromnak is nagy orra van.


A válaszokból sokat nem tudsz leszűrni, lehet teljesen mások válaszoltak az egyik kérdésnél, mint a másiknál, közben beregisztráltak újak is, sokan szeretnek ismeretlenbe beletaposni, azonkívül hapsi is kiadhatja magát lánynak, szóval ezekből a válaszokból aztán sokat nem lehet megtudni.

2011. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ha amúgy jól néz ki nem baj 20
2011. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!