Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy helyes fiú be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy helyes fiú be like -ja a profil képeiteket, akkor az számotokra mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ebből a lány leszűrheti, hogy tetszik a fiúnak? Tudom, hogy nem a legértelmesebb kérdés, de kíváncsi vagyok.
2011. dec. 23. 13:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
nem. ebből azt szűri le, hogy tetszik neked a fényképe.
2011. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele, hogy így semmilyen szempontból nem emelkedsz ki a többi nyáladzó pasi mezőnyéből. Like gombot nyomogatni bárki tud, ahhoz nem kell semmi. Odamenni hozzá és beszélni vele, na az már valami.
2011. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Így van!!!
2011. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Értem, teljesen egyet értek. De nem tudok mit csinálni így, hogy ilyen nyuszi vagyok. Meg az a gond, hogy másik városba jár iskolába mint én, /viszont 15 percre lakok tőle kb/, így nem találkozok vele, és így még esélyem sincs, hogy megszólítsam, stb.
2011. dec. 23. 13:39
 15/31 A kérdező kommentje:
De közben meg azt érzem, hogy elmegy az évszázad "lehetősége"... Meg nem utolsó sorban a visszautasítástól félek a legjobban.
2011. dec. 23. 13:42
 16/31 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szereti a babgulyást és szereti permetezni a szőlőleveleket hajnali 2kor borsmentateát szürcsölve
2011. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
16/16 Igen, én is erre gondoltam. :)
2011. dec. 23. 13:49
 18/31 anonim ***** válasza:
nekem azt jelenti, h tetszik neki a profilképem. mit jelentene? majd ha akar valamit, keres. ettől nem vágódom hanyatt.
2011. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

13:24 de kis vicceske vagy :P

13:28 na ezaz, végre a lényeg :)


és igen, azzal nem érsz sokat, ha belájkolod, azt bárki tud. ha személyesen semmiképp nem akarod kezdeni, akkor írj neki, de abban már fedd fel a "tervedet", h bizony jó lenne találkozni. ennyi csak.

2011. dec. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Így van, ha te is lájkolgatod a képeit, nem lesz egy fikarcnyival se több, mint a többi nyáladzó pasi... én is pontosan ezért nem ,,futok" egy csaj után, akivel nagyon szívesen összejönnék, mert minden tekintetben khm... kibeb*szott jó... csak akkor írok neki, amikor megkérdezem tőle, hogy megyünk-e valahova :D

Semmi személyes kontaktus nincs közted meg a csaj között?

2011. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!