Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy helyes fiú be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy helyes fiú be like -ja a profil képeiteket, akkor az számotokra mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ebből a lány leszűrheti, hogy tetszik a fiúnak? Tudom, hogy nem a legértelmesebb kérdés, de kíváncsi vagyok.
2011. dec. 23. 13:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg sajnos semmi személyes kontaktus. :( Így egyáltalán el lehet valamit kezdeni?
2011. dec. 23. 14:39
 22/31 A kérdező kommentje:
És ahhoz mit szóltok, ha először a legjobb barátnőjét kérdezem meg, hogy szerinte érdemes e nála próbálkoznom, hogy egyáltalán lenne e esélyem nála?
2011. dec. 23. 14:41
 23/31 anonim ***** válasza:

Nekem azt jelentené, hogy nem titkosítottam eléggé az adatlapom... :)


Amúgy én úgy érteném, hogy tetszek neki.

2011. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Akkor itt te vagy az első aki úgy értené :D
2011. dec. 23. 17:18
 25/31 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy valahogy teremts vele kapcsolatot. Ha beszélgetsz vele, a gesztusokból,abból ahogy viszonyul hozzád spontán, nagyon hamar ki fog derülni, merre hány méter...

Hajrá!

2011. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ezt a barátnőjétől megkérdezést felejtsd el, úgyis elmondja neki.

meg egyébként a barátnőt ismered? mert rajta keresztül lehetne találkozni a lánnyal.

én max akkor tudnám értékelni a facebook-os próbálkozást, ha az a srác már régóta tetszik és ha ez az első lépése, hát jobb, mint a semmi... de amúgy nem így kéne próbálkoznod szerintem, ez nem túl jó ötlet.

Max akkor, ha személyesen tényleg nem mered, akkor írj neki, csak készülj fel, hogy ez nem épp meggyőző kezdés.

2011. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

25/26 Köszönöm a tanácsot! Igaz, így "olvashatnék" a tekintetéből, és tudnám az esélyeket.


26/26 És az szerinted baj lenne ha elmondaná a barátnőjének? Egy ici-picit ismerem jobban csak, de őt személyesebben, egy tanszakra jártam vele. Személyesen nem merem, meg nem is szoktam találkozni vele azóta amióta máshova mentünk tovább tanulni. Hát gondolom, hogy nem a legmeggyőzőbb megldás. :S

2011. dec. 23. 18:59
 28/31 anonim ***** válasza:

26/26 vagyok

igen, szerintem baj, mert ez kicsit gyávább megoldás, és az eredménye ugyanaz, mintha te magad elé állnál és elhívnád valahová, mivel ugyanúgy meg tudja, hogy tetszik neked, csak gondolhatja akár azt is, hogy neki nem kell ilyen tehetetlen férfi, aki csak a háttérből puhatolózik. (bocs ezt nem azért mondom, de van több olyan barátnőm is, akiket ez a máson keresztül érdeklődés elriasztott/kiábrándított)

figyelj, ha igazán kell neked, elé kell állnod és kész, bármennyire is nehéz. Mi a nehezebb: napokig/hetekig szenvedni a semmitől, kombinálni gondolatban hogy mit tegyél, vajon kellesz e neki, vagy végre bevetni magad és megpróbálni? Muszáj lesz lépned, ha kell ez a lány, még akkor is ha az lesz a vége, hogy elküld, meg kell próbálni, nem veszíthetsz semmit, csak megtudod az igazságot! Lehet, hogy nem kellesz majd neki, és kellemetlen lesz, de még mindigg jobb tudni, hogy mi a helyzet, mint ezen rágódni hogy vajon mi van...

ha pedig személyesen tényleg semmiképp nem megy, írj neki, de az hogy lájkolod egy képét az nagyon kevés! ja és ha írsz neki, szerintem hívd el valahová, nem kell nagy szerelmes levél csak valahogy közöld vele, hogy bejön és jó lenne találkozni hogy megismerjétek egymást.

azért én szurkolok! :)

2011. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Köszi 26/26! :)

Értem, hát hogy ha te tapasztalatból mondod, akkor biztos úgy van, meg tényleg ezt nem egy harmadik emberen keresztül kell elintézni, meg ki tudja mit mondana neki... Ez alatt az egy-két óra alatt, elgondolkoztam, hogy mennyire kell nekem. És nem tudom. Az lenne valóban a legjobb ha elhívnám valahova valami romantikus helyre enni, de így, hogy még beszélő viszonyban se vagyunk így ezt nem merem. Ha valamelyik iskolatársamról lenne szó, rögtön elhívnám valahova.

Lehet, hogy hagyom a francba, nem tudok magammal mit csinálni. Igaz így akkor sose lesz párkapcsolatom...

Köszönöm még egyszer, hogy így szántál rám egy kis időt! :)

...vannak lányok akik nem értik, hogy hogy nincs még barátnőm ilyen kinézettel, én se tudom. :D

2011. dec. 23. 21:24
 30/31 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem mersz vele élőben semmit cisnálni akkor fészbukon írjál rá h tetszenek neked a képei, meg szimpatikusnakk tűnik, volna e kedve ismerkedni. A fészbukos lehetőségek közül szerintem ez a legtisztább.


Amúgy meg javaslok neked egy idézetet: Inkább bánd, hogy megtetted, mint azt, hogy nem tetted meg. (nekem ez a mottóm :P)

17/L

2011. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!