Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Vannak itt olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak itt olyanok, akiknek a mackósabb alkatú férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés
Ti milyen alkatúak vagytok. /Csak kíváncsiság, de légyszíves az igazat írjátok./
2011. dec. 23. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hirtelen azt hittem hogy macsósabb alkatú férfiakról beszélsz :))
2011. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeem. Általában nem szeretik, vagyis 10 ből 9 biztosan nem.
2011. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Érdemes megnézni a válaszokat és az átlag-életkorokat a válaszadók között. A fiatal lányoknak (úgy értem, csitriknek) nem tetszenek a mackós férfiak, mert őket még csak a külsőségek érdeklik.

Pont ilyen voltam én is, legyen a pasi izmos, jóképű, vagány (a pénz sosem érdekelt).

Aztán volt egy ilyenem tizenkét évig ... de bőven elég volt belőle és az elszállt agyából meg az egójából.

Most enyhén pocakos párom van, akit soha nem cserélnék el egy izmosra, ha már a külsőségeknél tartunk.


Nekem az a tapasztalatom, hogy aki ennyire az egójának a rabja, az elég felszínes és önző ember. Lehet, hogy ez csak az én rossz tapasztalatomból fakad, ki tudja.

Mindenesetre én imádom a magas (mivel én is az vagyok) és erős férfiakat, ami nem feltétlen izmot jelent.

2011. dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek.Vékony vagyok.

20/L

2011. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, de nem a "lógóhasúak", hanem akin azért van izom is! Én sem vagyok vékony (165/70), ezért a piszkafákat nem is szeretem!! :$ :D 16L
2011. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem igen en 158cm vagyok baratom 190cm en 50kg vagyok o meg 98szoval eleg macis de ismadom:-) m2en 15 evesek vagyunk
2011. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire mackós..nekem a (nagyon) magas srácok jönnek be, ha mellette van egy kis pocakjuk, az nem zavar.

Én kb olyasmi testalkatú vagyok, mint Szabó Zsófi (Jóban-Rosszban sorozatban), talán azért vékonyabb, meg barna hajjal.

[link]

2012. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem neem :SS bocsi.
2012. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%

Ahogy nézem a számokat, jó sok itt a dagadt kurvä.

Egyébként pénzfüggő, hogy a lányok szeretik-e a mackósabb faszikat. Ha nincs zseton, akkor nem. Le se merj szólítani egy lányt sem.

2012. febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19-es ez mekkora volt
2021. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!