Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szenved rengeteg fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szenved rengeteg fiú önbizalomhiányban? Köztük én is.

Figyelt kérdés
Sok lány mondja, hogy nem értik, hogy a fiúk miért nem nyitnak feléjük, hisz nem harapnak. Hogyan lehetne ezt a helyzetet leküzdeni és felvenni a kapcsolatot lányokkal?
2010. márc. 14. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze h nem harapnak de egy nagy levegőt kell venni és belevágni (megkérdezni/felhiveni/ráirni msnen/odalépni hozzá egy partyban) kell még sorolnom?
2010. márc. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Be kell rúgni:a pia bátorságot ad és leküzdi a gátlásaid.
2010. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert tükörbe néztekXD
2010. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mert elég kiábrándito hogy még azoknak a lányoknak is van már pasijuk akik nem is annyira jönnek be, akik meg tetszenének azoknak meg fix hogy van, pedig egyáltalán nem az általános nézetek szerinti "jó nő"k akik nekem tetszenek. elméletben tudom hogy nincs mindenkinek, de amiota olyan lányrol is kiderült hogy van neki aki amugy küldte a jeleket - szerintem a szemezés, mosolyok, egy jol sikerült beszélgetés talán vehető pozitiv jelnek-, azóta nemnagyon tudok hinni ezekben a szemezős stb dolgokban...

20/f

2010. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok olyan fiút ismerek, akinek egyébként nem lenne oka arra, hogy önbizalomhiányos legyen, mégsem mer odamenni egy lányhoz aki tetszik neki. 19/F
2010. márc. 14. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Nos én nem vagyok önbizalomhiányos.Általában be is jövök a lányoknak nem is szoktam egyedül lenni.Mármint mindíg van valakim akár csak alkalmira vagy akár kapcsolatra is.

De amit én tapasztalok az az h 10-8nő már szóba sem áll a fiúkkal csak azért mert nincsen kocsija vagy mert éppen nem milliomos és nem tudja a lányt luxus körülményekben tartani.Mielőtt jönnének a szövegek jelzem nem a plázacicákról hanem taljesen átlagos lányokról beszélek.

Szóval ez a probléma nagyon is valós és ettől félénk sok fiú.Hiszen hacsak meghallgatsz mondjuk 3-4lányt egymásközt beszélgetni és a fiúkra kerül a sor nem azt fogod hallani h mennyire kedves vagy udvarias netán aranyos.Sokkal inkább azt h jajj ilyen meg olyan kocsija van,meg h jajj ilyenmeg olyan luxusétterembe voltunk vacsizni meg ennyit meg annyit költöttünk,meg ezt meg azt kaptam tőle.És sajnos tényleg 10lányból 8már csak azt nézi egy fiúban h mennyi van a zsebében.

Én ezért szerencsésnek is tartom magam h sikerül kifognom azokat a lányokat akik ennél többet szeretnének.De tényleg nagyon nehéz dolog.

27/F

2010. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
MOst én is szeretnék kezdeményezni egy lánynál. Egy suliba járunk de nem ismerjük egymást. Nem tudom, hogy venné ki magát, ha odamennék hozzá beszélgetni valami ürüggyel.......
2010. márc. 14. 17:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem odamehetsz.Én nem szoktam kiröhögni, akárki kezd ki velem.Maximum annyi hogy lerázom ha nem akarok éppen semmit.

L18

2010. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17:18-assal sajnos egyetértek, akárhogy is mondják a lányok , hogy ez nem így van sajnos márpedig úgy van. 10-böl 8 tuti azt nézi meg, h autó, anyagi körülmények, hogy el tudod e vinni valahová, szóval a pénz igen. Igen erre tuti azok a válaszok jönnek, hogy én sem meg én sem meg én sem ilyen vagyok. Hát ez van ha sikerül kifognod egy rendes normális lányt tartsd meg és ne engedd el!

Amúgy önbizalom hiányban nem szenvedek, csak nem mindig az első lány a nyerő akit megismersz. Próbálkozni kell. Ha sosem próbálkozol 1 lánynál sem akkor sosem lesz semmi.

2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

azt hiszed a lányoknak nincs önbizalomhiányuk??? pedig van...

szerintem a fiúknak kell nyitni felénk és nem fordítva...azonkívül értünk harcolni kell....

vegyél egy hatalmas levegőt és aztán lesz ami lesz, ha nem jön össze semmi akkor is nyertél egy tapasztalatot....16l

2010. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!