Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak ezek a fő szemponto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ezek a fő szempontok a lányoknak?

Figyelt kérdés
Tegnap néztem egy randizós műsort a tvben, ahol amcsiföldön szingli lányok mentek buliba és pasikra vadásztak. Kb 10 lányt mutattak így meg. A közös az volt bennük, hogy csak azokat a pasikat keresték vagy csak azokkal voltak hajlandóak randizni vagy smárolni ott a buliban, ha jóképűek voltak, vagy gazdagok voltak. Bár elég volt ha az egyik ezek közül megvolt a pasiban. Ha egyik sem, akkor szóba sem álltak velük. ez ilyen dokumentum filmszerűség volt, ahol a lányok elmondhatták az este után, hogy mik a tapasztalataik a fiúkkal kapcsolatban. Mind azt mondta, hogy nagyon örül, hogy milyen jóképű és nagyon jó egzisztenciával rendelkezik. A humort, stb belső értékekete, kb 10 ből csak 2 lány hozta fel. Mikor mentek ezek a lányok bulizni máris kezdték az igényeiket, hogy legyen magas, szuper arcú, izmos, meg 25 évesen már nagyon jó agyagi állapotban legyen. Legyen saját cége stb. Ilyeneket hogy lehet elvárni egy 25 éves pasitól? Ott meg ez alapvető kritérium, hogy legyen saját villája olyan korban. Az ész megáll. A kommentátor is mondta, az egyik randis páros után, hogy hosszasan beszélgettek, de nagyon nyersek voltak, nincs semmiylen közös témájuk stb, de mivel megvan köztük a kölcsönös fizikai vonzalom, így lesz folytatása a dolognak. És lett is, mert bár nem értenek egymásból semmit, de fizikailag vonzódnak egymáshoz, így újból összejönnek. Nekem ebből az jött le, hogy ha te bejössz a lánynak, akkor lehetsz akármilyen tuskó, beszélhetsz bármilyen zagyvaságot, akkor is el fog veled menni a csaj randizni, mert tetszel neki. Így működne ez? Mondom erre ebben a műsorban volt vagy 5-6 ilyen példa, hogy alig beszéltek egymással, de mivel bejöttek nagyon egymásnak, így lesz folytatása a dolognak. Akkor meg mit hablatyolnak itt a lányok, hogy ha nem fogja meg semmi a pasiban, akkor nem lesz folytatása a dolognak? Tisztelet a kivételnek. Mert legtöbbször lesz folytatása ha bejössztök egymásnak.
2011. dec. 26. 11:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Ez sajnos tényleg így van, egy lánynak se számít más, csak a külső meg a pénz. Ráadásul, ahogy láthattad, nemcsak a magyar lányokra igaz ez, hanem máshol is. Viszont a legtöbb lány nem ismeri magát még annyira se, h ezt észrevegye, és még aki tudja ezt magáról, az is általában letagadja.
2011. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Az ilyen tévémüsorokra nem alapoznék.... bár ugye sokan erre alapoznak, mert ez "Amerika" és így próbálnak élni, ilyen példaképeket keresnek...


Bárki bármit mond, nem igaz, hogy a Nök a szellemi érettséget keresik egy idösebb Férfiban. Ha jól belegondolunk, egy 30-35 év körüli már átlagban stabilan áll a lábán és ez a fajta érettség, függetlenség kell.

2011. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezeket a lányokat a jersey shore-ból válogatták össze, úgyhogy ilyen eredményen nem kell csodálkozni, úgy lett volna hiteles ha mondjuk 10 különböző lány válogattak volna be, mittudom én egyik egy csendes magára való lány lett volna,
2011. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha bejössz egy lánynak majd bemagyarázza magának, hogy ezért és ezért, szóval tényleg mindegy, hogy mi mondasz. Ha meg nem jössze be, akkor meg elkezdi sorolni, hogy miért, racionalizák mindkét esetben, de valójában vagy a hormonok vagy a pénz dönt.
2011. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Igy működik, legalább is többségben. Ahogy láthattad, a tízből 8 csaj ment csak a külsőre és az egzistenciára, 2 nek volt fontos a belső. Ha ismerkedni akarsz számíts rá, hogy a nők nyolcvan százaléka csak a külsődre, meg a pénzre fog menni, 20%-t esetleg érdekelni fog a belsőd is, de attól még nem biztos, hogy ők el fognak tekinteni a külsődtől, de lagalább lesz pár aki emberszámba vesz és majd azt mondja legyünk barátok. Az élet kegyetlen, szóval forever alone, ha nem nézel ki jól vagy nem vagy pénzes. :)
2011. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hogy álljak 30 ra stabilan luxusvillával, ha 26 évesen fejeztem be a 2. diplomámat? most kezdtem el dolgozni 27 évesen. 30 ra meg legyen luxusvillám? Mert ott alap követelmény volt, hogy legyen saját luxusvillád. Az ott lévő összes lány azt mondta, hogy már nem akar csalódni, mert mindig csak azt keresték bennük a pasit. Ennek ellenére mégis a leggazdagasabbat, meg a legjobb külsejű pasikkal randiztak, akik tipikus megcsalósgépeknek tűntek. Legalábbis mikor azok a csajok kimentek inni valamit, akkor ezek a pasik kb minden 2. lánynal flörtöltek a randiz közben is. Na ennyit erről, hogy ha a nőket megcsalja a pasijuk, akkor is hiába mondják, hogy rendes pasit akarnak, akkor is a külső meg a pénz elvakítja őket, és a megint és megint beleesnek abba a hibába, hogy nőfalóval kezdenek. De ezen már nem csodálkozom. Ez az amcsi példa, meg nálunk is terjed mint a bozóttűz.
2011. dec. 26. 11:13
 7/26 anonim ***** válasza:

"egy 30-35 év körüli már átlagban stabilan áll a lábán és ez a fajta érettség, függetlenség kell."


Stbailan áll a lábán, szóval megvannak az anyagi körólményei. Szóval csak a pénzre buknak. :)

2011. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez a film sarkított. Igaz, hogy manapság nagyon sok nő a pénzt és a külsőt helyezi előtérbe, de szerintem meg pont ezek nem annyira számítanak.


Egyébként csak annyi hogy korszellem... Fogyasztói társadalom. Minden kornak megvolt a maga férfi és nőideálja. Manapság a média gyártja nekünk a példaképeket. Kapitalizmus van, a pénz az isten.


Tudatos agymosással elérték, hogy a férfiak és a nők ne a valós értékeket keressék egymásban, hanem a külsőségeket.

2011. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező amit írsz az a nők kb. 85%-ára igaz, de azért ott van még a normális 15%, na ők az igazi nők!
2011. dec. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Valóban azt írtam, hogy stabilan áll a lábán, de nem azt, hogy luxusvillája legyen.

Azért nem kellene kiforgatni a szavaimat.


Stabilan áll: Van egy biztos, jól fizetö munkahelye, van egy otthona ami szülömentes, esetleg egy autója és nem kell hó végén a félretett apróból kenyeret vennie vagy kölcsönkérnie.

2011. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!