Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakihez ne merjenek közeledni a férfiak?

Figyelt kérdés

Elöször is: mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.

A gondom az,hogy 22 éves létemre még nem volt barátom. Egyetemre járok,az ismerőseim állítása szerint szép vagyok,rendszeresen sportolok.Ruhát vásárolni nem szeretek,de még az elnyűtt,kopotas ruháim ellenére is mindig megnéznek az utcán,flörtölnek velem. De csak ennyi.Soha senki nem hívott még el moziba vagy egy teára. Mikor régi ismerösökkel találkozok és kérdezgetik,hogy van-e párom,akkor meglepödnek,hogy miért nincs. Akikkel erről beszélek,azt mondják,hogy szerintük félnek tőlem a férfiak és ezért nem mernek hozzám közeledni,vagy azt hiszik hogy nekem van párom,illetve elérhetelennek tartanak. Ilyen tényleg van? Ne gondoljatok kérlek beképzeltnek,nem vagyok én senkinél különb,olyan vagyok mint az átlag,de igy se kellek senkinek. Vagy lehet negatív kisugárzásom van?


2011. dec. 26. 12:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Jujj, ez erdekes lesz!

Kar, hogy szamitogepem nem engedi kinyitni a kepet. Vajon ugyanaz a 30 eves vagy, aki elobb kerdezett?

22 eves lany, lassuk a valaszod.

2011. dec. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem mernek közeledni. Ha nem adsz egyértelmű jelet, hogy nyitott vagy egy kapcsolatra, nem fognak nagyon próbálkozni, mert azért a férfiak se szeretik a visszautasítást.
2011. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés!

szerintem ilyen nagyon-nagyon ritkán van. mert azt még csak elhiszem, hogy "normális", "rendes" srácok nem mennek oda a szép lányokhoz mert sokaknak kicsi az önbizalma stb... de hogy a bunkók se menjenek oda azt kétlem. esetleg akkor ha egyáltalán nem jársz szórakozni! az, hogy szórakozóhelyen se szólítsanak le egy szép lányt olyan nincs! legalább a részeg bunkók betalálnak.

2011. dec. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Először is, mondd ki, hogy szépnek gondolok magad. Vállald fel. Ez az "ismerőseim szerint szép vagyok" egy burkolt öntömjénezés. Akkor inkább mondd ki, hogy igenis szépnek tartod magad.


Másrészt, száz, hogy nem a szépséged az, ami távol tartja a pasikat. Szerintem ilyen kis sündisznó lehetsz, nem mosolyogsz, savanyúnak tűnsz. Lehetsz akármilyen világszépe, hogy ha olyan hangulatot árasztassz, amitől másnak elmegy az életkedve.

2011. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok... kicsilány, még mindig nem küldtél nekem levelet, de b*sszus, a válasz 100%-os, és az átlagom is cc. 2 perc alatt 50%-ról 55%-ra kúszott fel...:DDD


lájkolnak, mint Billy gyerek a csibefasírtot...:DDD

2011. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ha mutatnád embereknek hogy téged meg lehet hívni teázni vagy moziba, és nem gondolnák azt hogy nagy eséllyel visszautasítod őket, akkor lehet hogy sikeresebben menne.

Több srácot kell 'ismerni', mert azért egyszerűbb olyasvalakivel bármilyen kapcsolatot létesíteni, aki nem egy totál vadidegen ember.

Ha még esetleg nem orvoslódott a problémád.

2012. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Amúgy ha bele is akarsz látni a helyzetbe, képzeld el azt, hogy látsz egy meglehetősen vonzó srácot, és oda kéne menned hozzá, beszélned vele úgy hogy még soha nem is láttad ezelőtt, és reménykedni abban hogy majd ő újból találkozni akar veled ezért majd elkéri-e a számod (visszafelé hogy ha elkéri akkor odaadja-e).


Más esetben pedig hogy ha ismered az illetőt, akkor meg meri-e kockáztatni hogy tesz előrelépést.


A helyzet közelmajdnem azonos, a hozzá kapcsolódó bizonytalanság meg teljes mértékben. Tehát ne úgy szemléld hogy "úúú férfiak akik majd jönnek és megkérdeznek" francokat, pont olyan bizonytalan mindenki mint te, és ha ezt érted és átlátod, máris sokkal egyszerűbb megérteni hogy mi a gond a helyzeteddel és mit tudsz érte tenni.

Az előző hozzászóló vagyok, gondoltam még hozzáteszek egy picit.

2012. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!