Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik nagyon szeretnének barátot/barátnőt, de egyszerűen nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mióta próbálkoztok? Milyen helyeken? (Keseregjünk együtt:D)
2011. dec. 27. 19:18
1 2
 11/16 problem?:D ***** válasza:
"nettes" :DDd
2011. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Helló!

Nekem sem nagyon jön össze az utóbbi 1.5 évben :S

Pedig aztán nem vagyok általános srác, de valahogy mégsem, csak ezek a party lotyók jönnek, de azok nem nagyon érdekelnek...Inkább hosszabb dolgok érdekelnének, nem ezek az 1-2 hónapos dolgok.. 16/f Budapest.

2011. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szerintem itt elég sokan vagyunk így ezzel.


Már ha csak 5 órát eltöltök itt egy nap , akkor egy kérdésben 5 ember ír erről.

2011. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1,5 éve próbálkozok, de már úgy vagyok vele, hogy kit érdekel, annyira tömegcucc lett ez a sajnálkozás. Sőt a 12-13 évesek között terjedt el a legjobban, annyi barátja van nemhogy örülne neki, de sajnáltatja magát, én is ilyen voltam egy darabig. Aztán rájöttem, hogy lehet örülni az élet apró örömeinek is.:)

16/L

2011. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

nekem most 3 hónapja nincs barátom.. szerintem az a normális ha a fiú nyit a lányfelé.. és ne várjátok el h a lány álljon elétek.. ha tetszik valaki.. akkor beszéljétek megvele.. bisztos meghallgat..:)

13/L

2011. dec. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Se szeri-se száma az ilyen embereknek!


ÚJDONSÁG: CHAT!

15-ös válaszoló, micsoda életbölcsesség 13 évesen! "nekem most 3 hónapja nincs barátom.. szerintem az a normális ha a fiú nyit a lányfelé.. és ne várjátok el h a lány álljon elétek.. ha tetszik valaki.. akkor beszéljétek megvele.. bisztos meghallgat..:) 13/L"


Igenis a lányok is odaállhatnának és mondthatnák azt is, hogy "Hello, volna kedved fagyizni/sétálni/meginni vmit stb."

Mert amikor a fiúk kérdezik, akkor 1.Nem 2. Nem tudom. 3. most nem (aztán persze sose) 4. elfogadja a meghívást, de nem jön el, és elérhetetlenné válik.

Tehát zavarosak és nem egértelműek a jelek, amiket a nők adnak.

2011. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!