Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem jóképű, annak csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jóképű, annak csak a csúnya lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos nem a legjobbak az adottságaim. Akkor inkább a csúnyácska lányoknál érdemes próbálkoznom?
2011. dec. 28. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már egy pár ilyen kérdés. Használd a keresőt.
2011. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
a-a. vannak szép lányok akiknek rossz az ízlésük.
2011. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, akkor nem...
2011. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az előnytelenebb külsőt lehet kompenzálni , jó tulajdonságokkal , pénzzel.
2011. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
most miért írjátok h kell pénz az ilyesmihez. Szegény kérdező,most mit gondoljon. Valószínűleg egy normális csajt keres magának aki nem a pénzére hajt. Köcsögök -.-'
2011. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annál próbálkozz aki tetszik az isten szerelmére...

A vonzalom nem működik az "addíg nyújtózkodj ameddig a takaród ér" effektel...

Mindenkinek joga van boldognak lenni. Olyat keress akivel az leszel.



21F

2011. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen ha tudod mivel kompenzalni (penz, ero, szemelyiseg, ferfiassag, stb...) ;)
2011. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kolosbean ***** válasza:
61%
Nem feltetlen ha tudod mivel kompenzalni (pénz, pénz, pénz, esetleg pénz, meg még a pénz sem jön rosszul) ;)
2011. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy jóképű, akkor nem a csúnya lányoknál lesz esélyed, hanem egyik lánynál sem. A csúnya lányok sem csúnya pasikat keresnek. Ők magukról nem látják, hogy csúnyák, az igényeiket nem adják lejjebb.

Persze ahogy előttem is mondták, pénzzel, érdekes személyiséggel, izgalmas életvitellel sok mindent kompenzálhatsz.

És még annyit, hogy nem biztos, hogy a csúnyáknál van nagyobb esélyed. A szépek sem mind tudják magukról, hogy szépek, ezért nem is tartják magukat annyira nagyra.

Bárkinél lehet esélyed. Persze pénzed nem árt, ha van, az minden nőnek imponál.

2011. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lényeg a pénz.. Oké, azért annyira lényeg, hogy meg tudjon hívni egy italra, vagy valami, de szerintem ennek kölcsönösnek kell lennie. Engem például kifejezetten taszítanak a gazdag majmok akik arra verik magukat, hogy húú nekem mennyi pénzem van, és találok magamnak 100 csajt... Hát akkor csak hajrá.


Na de a kérdésedre is válaszolva, bár már leírták előttem páran, ez nem aranyszabály, hogy a csúnya lányoknak csúyna fiúk tetszenek, a szépeknek meg a szépek. Főleg azért mert lehet hogy te csúnyának látod magad, de például én meg lehet hogy jóképűnek találnálak. Mindenkinek más az ízlése, ezért is nem lehet ebben szabályokat felállítani. Van akinek kifejezetten tetszik például az elálló fül, ami másoknál csúnyának számít.

De ha nem próbálkozol szép lányoknál, csak csúnyáknál, akkor több mint valószínű hogy csak csúnya lányt találsz magadnak.

2011. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!