Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi! Hova menjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi! Hova menjek egy lánnyal, ha nem akarok még rá költeni semmit? Hiszen nem ismerem. Vagy vmi egészen minimálisat.

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 09:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
vidd el egy templomba, amikor ostyákat is osztanak a valamilyen jövendölés után amikora szentember osztja a lapokat, kap ostyát aztán ennyi
2011. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát ez remek :)De látom nem sikerült megemészteni a kérdés lényegét... Kövi
2011. dec. 29. 10:03
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el horgászni azt szeretik !
2011. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindenképp...
2011. dec. 29. 10:17
 5/22 anonim ***** válasza:

Vidd haza, és nézzetek vicces videókat a youtube-on.


Amúgy meg ha el akarod bűvölni a csajt akkor ne sóherkedj már annyira. Egy cukrászda csak belefér.

2011. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem spúroskodok, lesz nálam pénz! Simán moziba is el tudnám vinni, csak nem akarok kifizetni X összeget és kiderül, hogy a csaj egy agyhalott... De a kérdésemből az is kiderült, hogy költenék rá vmennyit...

De a cukrászda ötlet jó. Köszönöm!

2011. dec. 29. 10:22
 7/22 anonim ***** válasza:

szerintem is egy sütizés még belefér.

Sziklaszar,engem elvitt a párom a 3. randin horgászni,és állati jó volt!:)

azóta meg már az én hobbim is:)

24n

2011. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Első:

Mekkora gy.kér vagy...

Nem gondolod h esetleg vallásosak is tartózkodnak itt? Nem álszenteskedni akarok, mert én sem járok templomba, de a vallást tisztelhetnéd...

2011. dec. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
vagy elviheted teázni, az is "belefér".
2011. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Vidd haza,ültesd le,töltess ki vele egy IQ-tesztet,majd rakass össze vele egy szekrényt,ha helytáll a megmérettetéseken,akkor vidd el moziba!
2011. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!