Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi! Hova menjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi! Hova menjek egy lánnyal, ha nem akarok még rá költeni semmit? Hiszen nem ismerem. Vagy vmi egészen minimálisat.

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 09:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Amúgy egy lány nem fog veled kezdeni ha látják rajtad h fukarkodsz, esetleg csóró vagy, pláne még akkor is, ha rinyálsz mellé még egy sort...
2011. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mikor heti (néha napi) rendszerességgel randiztam, akkor idő után csak kávézóba mentem. Valamikor nem volt hely és máshová kellett menni, a végén befigyelt egy 4000 Ft-os számla... néha bele fér, de egy hónapban 6 ilyen már sok lett volna.
2011. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

10:37-es.


Nagyon nem érdekel a vallás! Az sem hogy itt ki vallásos!


Itt az oldalon szabad szólás szabadság van!

2011. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ilyenkor télen mit lehet csinálni, mint beülni valahova és meginni egy teát/forrócsokit/egyebet? 1 rugóból simán isztok ketten, ami szerintem nem egy egetrengető összeg, és garantáltak a jó körülmények az első benyomáshoz, habár az már a találkozás pillanatában megvan. :P


Ha nem akarsz ennyit se költeni, akkor kérd meg, hogy a hálószobájában legyen az első randi és ennyi.

2011. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én vallásos vagyok, de nekem marhára tetszett a templomos cucc, szerintem nem volt sértő.A kérdező meg legyen úriember,

végülis, ez egy befektetés, ha nem tetszik, akkor csak párezret veszítettél, hameg bejön, nemsok érte. (Persze nem napiszinten)Lehet, hogy nincs igazam.

2011. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

11:38.


Vééégre egy ember aki veszi a humort! :)

2011. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Forrócsokizás egy jó hideg téli délutánon isteni tud lenni és tuti h be fog neki jönni. :)
2011. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Napkiraly ***** válasza:

Templom nincs ingyé, kifelé menet be kell dobni a lét. Zsinagógába meg be se engednek fizetés nélkül. Horgászat is lében fáj hacsak nem illegálban nyomod, de úgy meg ciki ha jön a halőr. Szóval:


1. sétáltasd meg (bónusz menet közben forrócsoki vagy ilyesmi) (ajánlott helyek: Margitsziget, Városliget)

2. plázázzál vele, de ne vigyél pénzt

3. hívd el haza és főzess vele magadnak valamit (ha vagytok annyira jó viszonyban)

2011. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
óóó bassszus tényleg fizetni kell a templomban főleg adakozáskor, de legalább a lány látja, hogy támogatod őket és milyen kis tünemény vagy :D
2011. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok különböző választ! A randi sikerült ;) Koktélbárba vittem... enni nem akart. Moziba eltölteni egy első randit szerintem cinkes, mivel a lényeg, hogy megismerd a lányt és ne egy szar vászont bámulj 2 órán keresztül....

Egyébként megjegyezném, hogy nagyon sok embernek, igen gyenge a szövegértő képessége. És most, ahogy szokott lenni itt a "gyakori kérdéseken" jönnek majd biztos a vulgáris kifejezések felém. :)

2011. dec. 30. 10:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!