Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyankor jön össze a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor jön össze a kapcsolat, mikor épp nem keresem?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi az oka, valahogy nem jön össze sose. Mondjuk volt már kapcsolatom, de csak olyan pár hetes, nem volt az igazi...

Nem érzem úgy, hogy panaszkodnom kéne, hiszen minden oké, élem az életem, vannak barátaim, hobbijaim, céljaim, és pozitívan látom a jövőt. :)

Nem azért nem járok senkivel, mert mondjuk csúnya vagyok, rossz természetű, esetleg szörnyű válogatós, mindössze sosem találom meg a megfelelő embert. Ha meg mégis, kiderül róla, már foglalt.

Vajon tényleg akkkor találom meg az igazit, mikor nem gondolok rá? Vagy már épp feladtam? (Bár ahogy magamat ismerem, sajnos vagy szerencsére, ritkán adok fel dolgokat végleg.)

Mindenkinek köszi! :)

18/L


2011. dec. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Újra eladó sorba kerül 2 zerge párom,és 4 az az négy darab guppim kiváló minőségüek és gyönyörüek a guppikat gyöngygurámira esetleg cserélem !
2011. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig nem kerestem, mégse jött össze... Úgyhogy ez ennél bonyolultabb:D
2011. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha egy lánynak ilyen problémája van, az általában válogatós.
2011. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Háát, az a helyzet, hogy van elképzelésem, de nem a leghelyesebb, "minden nő álma" pasik tetszenek.
2011. dec. 29. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem igen 20L
2011. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!