Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18/F és szűz, sosem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/F és szűz, sosem volt kapcsolat, sem csók, ez gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok, sosem volt senkim, félek hogy nem is lesz, de nagyon egyedül érzem magamat.

Ez gáz, elriaszthatja a lányokat?


2011. dec. 23. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ha siránkozol ezen akk igen, ezzel elriasztod a lányokat.
2011. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gratulálok te vagy az 1000.ik aki feltette ezt a kérdést, jutalomért keresd fel a barátnődet
2011. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
IGEN AZ. További információért kérjük hívja segéd vonalunkat vagy konzultáljon az önnel azonos kérdések kérdezőivel.
2011. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úristen!


Ilyen vén trotty vagy és még szűz? Ez szörnyű.


Amúgy meg hova van kőbe vésve, hogy 13 évesen mindenkinek el kell veszíteni a szüzességét?


Hülyeségeket kérdezel! Az a riasztó, hogy mindenkinek teljesítménykényszere van ilyen téren. Majd 60 évesen tedd fel újra a kérdést. Addig meg élvezd az életed, aggodalmak meg félelmek nélkül, mert az ilyen problémák jó része belőled fakad. Amúgy az életvidám pasikat szeretik a lányok. No meg ha elriadnak akkor mi van? Besz@ri pics@k. :-D

2011. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok, de nem vetítem ki magamból inkább hogy magányos vagyok, mert ez taszító (lányok tudni fogják hogy töketlen vagy, és nekik nem kell egy szerencsétlen f.sz)

f18

2011. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 23. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:
ha kevés a gáz akkor nem, de ha ilyen havi 70.000 akkor lehet igen.
2011. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én 18 évesen csókolóztam először, de senkit nem zavar.

Sőt az se gáz a barátnőm szerint, hogy még szűz vagyok.


F18

2011. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ennek az oka hogy lvl80as paladim vagy
2011. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!