Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit érezhet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, még csak facebookon beszéltünk szilveszter előtt pár nappal, úgymond megpuhítottam. Szilveszterkor a csaj matt részeg volt,és mikor összefutottunk állandóan fogdozott, fogta a kezem, meg ilyesmi. Majd nem sokkal később magához rántott és le akart smárolni, de én nem hagytam(mert csupa hányás volt már) Folyton mondta, hogy húú, te vagy az? én téged nagyon szeretleek!!

Ösztönből beszélt(részegség miatt), tehát igaz lehet?


2012. jan. 1. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
egy bizonyos szintig. tul sok pia utan mar hulyesegeket, vagy esetleg mas nyelveken is elkezd.
2012. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a részegek mindig igazat mondanak habár nem tudom hogy ez a mondás igaz-e...Szerintem normális a csaj csak az új évi piálás miatt volt részeg.Azt nem hiszem hogy szerelmes beléd de gondolom megfordult a fejében hogy össze jöhetnétek és ezért mondhatta.
2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem aki éppen ott van, azon csüng ilyenkor. Ha rám hallgatsz, házasságot ne tervezz vele.
2012. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg normálisnak tűnt, visszafogottnak. Nem néztem volna ki belőle, hogy detoxban köt majd ki. Nem tervezek vele semmit, nem is nagyon izgat(ezek után végképp), csak kíváncsi voltam, ti mit gondoltok erről. Vajon csak a nagxvilágba dobálózhatott ilyen szavakkal és tettekkel, vagy tudat alatt valami működött, amit józanul rejt, vagy hasonló.
2012. jan. 1. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő ilyen, de meg kell mondjam, szerintem ilyenkor a pia beszél belőlük... ráadásul nekem egy nőben 2 dolog nem hiányzik: 1: hogy tajtrészegen lássam, 2: többet igyon mint én.
2012. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem érez semmit, csak úgy. ha egy csaj piás sokminden jön belőle aminek értelme nincs , és sok köze se az érzelmeihez.
2012. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!