Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akart találkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsikááá kérdése:

Miért nem akart találkozni, talán csak át akart ejteni? Miért csinálta ezt? Csak arra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor úgy volt h találkozunk egy sráccal náluk 8-kor,írtam neki üzenetet h elkészült-e már a srác és írta hogy még nem,meg hogy még otthon sincs...aztán 2 óra múlva hívtam h mi van már?semmi nem is reagált,hiába hívtam nem vette fel...aztán két és fél óra után írtam neki egy üzenetet hogy ha nem akarsz találkozni akkor írd meg és akkor nem várok feleslegesen...erre visszaírta h ő írt üzenetet,mondtam hogy hát nekem biztos hogy nem,aztán így ezek után elküldtem melegebb éghajlatra a srácot :D Később discoba találkoztunk,mikor elmentem mellette megsimogatott,én meg úgy csináltam mintha nem is érdekelne pedig nagyon is érdekelt,aztán újra összefutottunk pont előttem állt és küldött egy puszit,én még mindig úgy csináltam mintha nem érdekelt volna a dolog :( Mielőtt mentem volna haza kihívtam beszélgetni h mi a baja,erre ő azt mondta h semmi nekem van bajom vele,mondtam neki hogy hát ezen ne is csodálkozzon...közbe pedig adott egy pár puszit,meg mondta hogy majd holnap megbeszéljük.Szilveszter előtt 3 nappal pedig már úgy várta h találkozzunk elvileg minden nap írta h mennyek el ne h átvágjam,erre tessék ő vágott át..
2012. jan. 2. 13:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen,de ez annyira rossz :( akkor inkább mondjam meg h jah te csak 1 alkalomra kellesz aztán kész...Nem az h most itt hagy a sok kérdések között :(
2012. jan. 3. 17:26
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha olyan mint a többség nem vallja be. Sajnálom, lehet azóta talált mást.


14:15ös voltam

2012. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hmm majd kiderül...kíváncsian várom h keresni fog-e
2012. jan. 3. 17:49
 14/22 anonim ***** válasza:

Én drukkolok neked, hogy ne az legyen veled mint velem!


14:15 voltam

2012. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,aranyos vagy :D Én is neked hátha megjavul a tiéd is :)
2012. jan. 3. 18:25
 16/22 anonim ***** válasza:

Köszi, bár az már veszettfejsze nyele...


Lesz ez még így se. :)


14:15 voltam

2012. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Drukkoljunk egymásért :) Én drukkolok neked, de te is nekem, én is hasonló helyzetben vagyok :(
2012. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tegnap 22:02-es vagyok. Szerintetek ráírjak, hogy változott-e a véleménye?
2012. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
22:02es ha sok vagy neki akkor nem tetszel neki és nem szeret, hisz ha valaki valakit szeret akkor nem mondd neki ilyet, hanem elfogadja a másikat olyannak amilyen. Hagyd! Keress mást! Jobban jársz hidd el.
2012. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
22:02-es vagyok. De ő kezdeményezett :(
2012. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!