Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek első randira valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek első randira valamit a lánynak? Még nem ismerjük egymást. Neten "találkoztunk".

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
csokit! :)
2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát nekem volt már egy pár első randim, és nagyon jól esett volna ha mondjuk leszakítanak egy virágot az út széléről és elhozzák nekem, de sajnos még erre sem volt példa.én minden bizonnyal örülnék neki. 22/L
2012. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülyeség az első randira vinni valamit,beszélgessetek,inkább hívd meg egy jó étterembe,iszogassatok
2012. jan. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem nem kell semmi 20L
2012. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes vinni semmit 17/L
2012. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ne vigyél semmit..mert túl nyomulos fazon..meg ne üljetek be..ha jó lesz az idő akkor egy kis séta,sokkal jobb mint bent punnyadni valahol...
2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a gyors választ! :)
2012. jan. 2. 23:35
 8/14 anonim válasza:
Szerintem egy szál virág(nem rózsa, az olyan elcsépelt...) vagy egy kis csoki minden lánynak/nőnek jól esik. De az is lehet, hogy kellemetlenül érezné magát, amiért ő nem gondolt ilyenre. Velem már megesett. Persze ez a ritkább, nem lehet belőle gond, ha adsz valamit.;)
2012. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vigyél valamit, mert előfordulhat, ő kedveskedik neked valamivel, te meg beállítasz üres kézzel.
2012. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lownoise ***** válasza:
valami aprosag. pl: 4es raffaello. nem kerul sokba es meg is jol esik neki hidd el.
2012. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!