Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy régi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy régi, folyamatos barátság egy lánnyal Olyan lelki szemetesládái vagyunk egymásnak. Időnként találkozunk, és kiöntjük egymásnak a bajainkat, örömeinket.

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre,ha találkozunk és beszélgetünk, megfogom a kezét és olyan remegés jön rám, meg elcsuklik a hangom és csak őt hallgatom, és csak hallgatom. Utána egész éjjel nem alszom csak Ő jár az eszembe.

Nős vagyok és gyerekem is van. Szeretem a feleségemet.

Nem tudnám elveszteni Őket.

Mitévő legyek?

Kicsit kíméljetek a válaszokkal.


2012. jan. 4. 00:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Pénteken találkozunk! Elmondom neki.

Nemhiszem hogy borítani fogok. Köszi mindenkinek!

2012. jan. 4. 01:18
 12/15 mmT ***** válasza:

Ha esetleg vallásos vagy, segíthet, ha templomba mész, vagy legalább gyertyát gyújtasz. Így megerősítheted magadban, h mit akarsz, és megkülönöbzteted a legfontosabb kincseidet a fellángolástól.

Szerintem ilyen fellángolást/kísértést mindenki tapasztal, és a jó emberekben frusztrációt okoz, h magukat érzik bűnösnek. El fog múlni.

2012. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezo.En no vagyok és én is ilyesmi helyzetet élek meg mostanság csak még nem vagyok férjnél és nincsenek gyerekeim.Ha szereted a feleségedet és minden rendben a házasságoddal akkor ez csak a hormonok játéka.Hosszú kapcsolatban, házasságban néhányszor mindenkivel megtorténik az ilyen.Nem szabad osszekeverni a szerelemmel.Tudod a férfi úgy van teremtve hogy "vadásszon" a no meg igényli hogy néha újbol meghodítsák.A barátnoddel valo találkozások helyett foglalkozz tobbet a pároddal.Menjetek el kettesben gyakrabban, romantikázzatok.Nézz rá úgy mint a legelején.Hodítsd meg újra és újra:-)A barátnovel most egy ideig ne találkozz és késobb is csokkentsd a testi kontaktust a minimálisra(puszi, olelés, kézfogás)Idovel ez el fog múlni csak tudni kell kezelni a helyzetet.Sok szerencsét.-)
2012. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Csatlakozom az előttem Válaszolóhoz!

Legyél férfi, és tanulj meg uralkodni az érzéseiden! Találkozz jóval kevesebbet a lánybarátoddal; ha TÉNYLEG a barátod, akkor a legjobbat akarja Neked ő is, és megérti a döntésedet.

2012. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De lehet az is, hogy nincs minden rendben a párkapcsolatoddal. Remélhetőleg azóta sikerült újra felpezsdíteni a házasságodat...


Ha nem, akkor lehet, hogy csak áltatod magad, és menekülsz a megszokottba, amiben pedig már nincs és nem is kialakítható újra igazi érzelmi töltet.

2012. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!