Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elég összetett dolog

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég összetett dolog

Figyelt kérdés

Akinek van türelme kérlek olvassátok el.

16 éves vagyok. AZ iskolánkba jött egy fiú,akivel rengeteget szemeztünk, és már-már nagyon úgy nézett ki, hogy tetszek neki, mikoris kiderült, hogy barátnője van(a lány másik iskolába járt). A szemezések folytak tovább, ugyanakkor éreztem, hogy nincs esélyem.

Volt egy másik fiú, aki ugyanolyan volt mint én belsőleg, és nagyon megtetszett, jobban mint az első fiú, így összejöttem vele. Nagyon szerettem, de ahoyg telt az idő a régi fiú kezdett "visszaéledni" bennem. Időközben a barátnője átjött a mi sulinkba, és éreztem hogy nincs esély, szóval a barátomat(ilyen jószívű fiút még nem láttam) nem akartam eldobni érte.

Két hónapja járok a barátommal, de az első időkbe még figyelgettem az első fiút. Igen, undorító dolog, de nem tudtam mit csinálni. Most két hónap után viszont nagyon szeretem a barátomat, adtam időt magamnak és jóltettem.

Az egyik kérdésem, hogy ez miatt rossz ember vagyok?:)

A másik kérdésem, hogy:

Van egy fiúhaverom, akivel nagyon jóba vagyok. Nagyon perverz, az összes csajt fogdossa, szinte mindenütt, "poénból", engem is szokott, nem vágom pofon, de rászoktam szólni, hogy Hé xy. BArátomat mostanában nagyon zavarja ez az ügy, de megmondtam, hogy nincs oka féltékenykedni, mert ŐT szeretem, és semi pénzért nem csalnám meg. Utána megkérdezte, hogy csak vele perverzkedem? Nekem olyan, mintha gyanusítgatna. Megbeszéltem vele, mondta, hogy nem. De bennem most akkoris rossz érzés van. Mit csináljak, hogy ez elmúljon? NAgyon szeretem, csak olyan szomorú vagyok most.


2012. jan. 4. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Első kérdésre válasz: sz a r darab vagy.


Második kérdésre válasz: perverz is.

2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először: nem vagy rossz ember. Ez természetes dolog, én is szerelmes vagyok a páromba, és ha jóképűnek, kedvesnek vagy akár szexinek is tartok egy másik fiút, eszembe sem jut, hogy eldobjam miatta a páromat. Bár én régebb óta vagyok együtt a barátommal, tudom, hogy nem bűn eljátszani a gondolattal, hogy milyen lenne egy másik sráccal. Ez nem megcsalás, a fiúk is csinálják.

DE jobb, ha nem csinálod túl gyakran, mert magadat csapod be, olyan, mintha bebeszélnéd magadnak, hogy akarsz valamit, amire nincs szükséged és nem is lehet a tied. Te boldog vagy a pároddal, minek fantáziálnál romantikus dolgokról valaki mással? Az, ha elképzeled, hogy milyen jól nézhet ki egyszál gatyában, az érthető, hogy nem ugyanaz.


A másik: A barátod csak féltékeny, mert ez a dolga, örülj neki. Nyilván ő is látja, hogy másik lányokat is fogdos a haverod, csak a másik lányok nem érdeklik, őket nem az ő dolga megvédeni. A haverodnak meg szóljál, hogy ez nem vicces.


22L

2012. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!