Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyantudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyantudnék változtatni a stílusomon?

Figyelt kérdés
Nem külsőleg hanem belsőleg. Megszeretnék komolyodni de valahogy nem megy. Mindig poénkodok meg hülyeségeket beszélek amin mindenki nevet de többen is aztmondják rám pl. msnen h. milyen hülyevok de így szeretnek. Általába emiatt nem is jönnek össze a dolgok a csajokkal. Szal tanács kéne.
2009. nov. 3. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
lépj ki az msn virtuális világából és kezd élő emberekkel ismerkedni
2009. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok, csak csajban. :D

MSN-csere? :$ :D

2009. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nemélek msn világva. valóságban is ilyenvok és ezen akarok változtatni.
2009. nov. 3. 23:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát. Vidd magadat halálközeli állapotban(de most komolyan!) és, ezalatt értékeld a dolgot, hogy mi lenne ha... És majd csak jön.
2009. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
állapotba*
2009. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy emiatt nem jönnek össze a dolgok. én sose voltam normális, de mindig volt csajom. oké, most nincs, de most se vagyok az, nincs összefüggés. :)
2009. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A komoly pasik unalmasak... a komolytalanok idegesítőek egy idő után... találd meg valahogy a középutat:)
2009. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 4. 06:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Minek akarsz változtatni? ilyen vagy és kész ha így szeretnek akkor meg mi bajod van?:)

Én nagyon tudom szeretni azokat a fiúkat akik megnevetettnek és tök lazán veszik az életet :D

2009. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15/L lemaradt :D
2009. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!