Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire ciki hogy 19 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki hogy 19 évesen nem volt még barátom és nem smároltam, feküdtem le senkivel?

Figyelt kérdés
Mert egyre inkább tartok attól, hogy nem lesz senkim. Itthon is mindig azt hallgatom, hogy én ilyen szemét, meg olyan szemét vagyok, ezért társaságban visszahúzódó vagyok. Mit tegyek hogy túl lépjek ezen és ne legyek feszélyeztett?:(:( 19L
2012. jan. 7. 16:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

En 20 vagyok es szinten szuz.

Es amig itthon lakom valoszinuleg az is maradok:)

De sok fele keppen lehet kijonni ebbol a hejzetbol.

Leggyorsabb, ha megtanulod elfogadni es szeretni magad.

Ehez az alapjan amit irtal ki kell dobni a jelenlegi masoktol atvett ertekrendszeredet es felepiteni magadnak egy sajat ujat ami mukodik szamodra.

Irj ram privatba ha van kedved megbeszelni, szerintem hasonlo cipoben jarunk.

2012. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Inkább legyél rá büszke:)
2012. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na azóta lett /volt már barátod? :)
2014. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!