Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyilvános helyen vagy msn-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános helyen vagy msn-en ismerjem meg?

Figyelt kérdés

A lánnyal még sosem beszéltem,csak párszor szemeztünk.Szeretném randira hívni,megismerni,de csak nyilvános helyen találkozunk,viszont megtaláltam iwiw-en.

Szerintem jobb lenne személyesen odamenni hozzá,de mindig tömeg van,amikor látom.Ez akadályozhatja a lányt abban,hogy megadja a számát?(pl szégyenlős,vagy nem akar k*rvának tűnni mások előtt)


2009. nov. 13. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát nyilvánosan szerintem jobb,mert személyes meg minden

msn-en meg bárki bárkinek kiadhatja magát. Én az elsőre szavazok.

2009. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nyilvánosan. De ne nagy tömegben.
2009. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nyilvánosan szerintem, akkor menj oda, amikor egyedül van. ha ez valamiért sose fordul elő, akkor te is az egyik haveroddal menj oda, mondjuk hívjátok meg őket egy kosármeccsre, buliba stb., te beszélj és a neked tetsző lány tekintetét keresd jobbára, és kérd el a számát, hogy megbeszéljétek a részleteket.
2009. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
hát nemtom, nekem volt olyan, hogy részegen megismertem egy csajt, aztán csak msnen dumáltunk jó ideig. aztán végül átjött, és rájöttem, hogy nem is tetszik.
2009. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan.
2009. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk egy pad legszélén űl a barátnőivel és oda űlök mellé,mintha meg akarnék kérdezni tőle valamit?(pl hol van az xy utca)
2009. nov. 13. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem az tök oké! Sok sikert hozzá ;)
2009. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig csak neten kértem el és bejött ottis=) Meg gondolj bele még csak szemeztél vele. odamész. addmeg a számod rengyó!!! Sztem eleve nem a számmal kéne kezdened ha még nem beszéltél vele. levelezz vele iwiwen. bár msn sztem jobb volna. Beszélgetsz vele egy nap 3-4 órát kevesebb is jó. Egy jó hangulatban elkéred 100as hogy megadja
2009. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!