Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan pasival, aki saját bevallása szerint pénzistának tartja magát, és emellett nincsenek érzelmei?

Figyelt kérdés
Csak a pénzt hajkurássza, 30 éves, nincs kapcsolata, megelégszik a néha becsúszó egyéjszakás kalandokkal, magát érzelemmentesnek tartja, mindig csak a pénzről beszél. Egy ideig szimpatikus volt a hozzáállása, gondoltam nagyon fel akarja építeni a jövőjét. De most már nagyon zavar.
2012. jan. 8. 22:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonló voltam majdnem eddig. Azaz 28 éves koromig.


próbáltam érzelemmentesen élni, nem mertem senkit beengedni a fejembe az életembe, az érzelmeimbe.

Az egyéjszakás kalandokból éltem. 24 éves koromban álltam át erre az életstílusra.

Aztán rá 4 évre 28 évesen megtaláltam azt a személyt akiben ugy érzem megbízom, és nem fog visszaélni a bizalmammal.


minél érzelemmentesebben éltem , vagy élek annál kevésbé visel meg egy szakítás vagy megcsalás vagy bármi.


A te pasi jelöltednek is oka van arra amiért ilyen, mindennek oka van.


persze azt éreztetem a nőkkel h vannak érzéseim nagyon is mélyek de ezt csak addig amíg az a 2 nap el nem múlik...


most 29/F (erről sokat tudnék neked mesélni de az hosszú történet)

2012. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Korlátoltak vagytok. Az például meg se fordul a fejetekben, hogy mondjuk volt neki sok csalódása, és inkább a pénzre összpontosít, mint a csajokra? Na ilyen szintű értelmes válaszokra gondoltam volna.
2012. jan. 8. 22:57
 13/22 A kérdező kommentje:
Kedves 29/F, köszönöm a választ, ilyesmire gondoltam én is!
2012. jan. 8. 22:59
 14/22 anonim ***** válasza:
De igen ahogy az egyik válaszoló is írta, ez az esetek 90% ban akkor fordul elő ha soxor felültették a pasit vagy elhajtották vagy tudomást sem vettek róla a nők.
2012. jan. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

nah még annyit.....


Magyarul röviden tömören: (metro) :)

- van egy fal egy nagyon magas és vastag fal amivel körülvette magát, és ezt a falat megmászni is nehéz és lerombolni is. (ezt tudom magamról)

DE! Teljesen soha nem is fogod.

De ha kitartó vagy akkor megéri mert ha átenged rajta akkor nem fog elengedni egy könnyen. :)


Értve? :)

2012. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 8. 23:10
 17/22 anonim ***** válasza:
ebben a "korábban elhajtották, és mára leszarja, és csak a pénznek él" dologban van az igazság. Nagybátyám is ilyen, de ő már 47 éves
2012. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Na most ez kicsit konok lesz, de nagyon érdekel a téma. Ha ez az eset áll fenn, amit mondtok, mint a fölöttem kommentelő is, akkor mit lehet tenni??
2012. jan. 8. 23:31
 19/22 anonim ***** válasza:
kedvesség, sok érdeklődés, törődés, gyengédség, DE! ne vidd túlzásba. Érezze h tényleg fontos neked.
2012. jan. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor az nem jó "megoldás" ha segítek neki úgy a munkájában hogy tudjon több pénzhez jutni?
2012. jan. 9. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!