Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az online társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés

Eddig ahány ilyen oldalra beregisztráltam, annyiszor tapasztaltam, hogy szinte lehetetlen bármilyen nővel is közelebbi kapcsolatot létesíteni. Nem is várom el ezt, mert nem vagyok híve az online ismerkedésnek.


Nem ez motivál az online társkeresés, csak jobb "több vasat tartani a tűzben" elvet vallom :). A csinos regisztrált női tagok, lányok miért nem válaszolnak a levelekre? Magamutogatásból, önbizalom növelés gyanánt vannak az oldalon? Vagy ha írok több soros levelet, arra csak pár szavas választ kapok. 23/F


2012. jan. 10. 00:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha kicsi v csúnya vagy, akkor eleve esélytelen vagy minden lánynál, és még arra se méltatnak, h visszaírjanak. Ez nemcsak a csinos lányokra igaz, a csúnyákra is.
2012. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én csak azért regisztráltam,mert ismerős indított egy ilyen oldalt és megkért, legyünk minél többen alapon.Azóta se léptem be.
2012. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én pont egy társkereső oldalon ismerkedtem meg a férjemmel. Kép sem volt róla feltöltve, azt sem tudtam, hogy néz ki. Írt pár kedves sort, ami nagyon tetszett és én válaszoltam. Aztán még rengeteg levelet váltottunk. Majd msn, aztán telefon. Kb. a 10. levél után mutatott magáról képet, de én már előtte is tudtam, hogy Ő lesz az, nem érdekel, hogy néz ki. A képe alapján egyébként egy átlagos, olyan semmilyen srácnak tűnt, nem is volt az estetem, de ha a beszélgetéseinket felidéztem, rögtön megváltozott a véleményem.

Mára nekem ő a legtökéletesebb, legjóképűbb férfi a világon, tiszta szívből szeretem őt, és ő is engem.


Ja, és hogy miért fordultam netes társkereső oldalakhoz? Mert nem voltam egy bulizós csaj, nem igazán jártam szórakozni. Most őszintén, hol ismerkedtem volna? A buszon? A könyvtárban? A boltban? Persze, benne volt a pakliban, hogy valami véletlen folytán épp ilyen helyeken találom meg a társamat, de adtam még egy esélyt magamnak az online társkereső oldalon is. Én szerencsésnek mondhatom magam, mert nem sokáig voltam fent az oldalon, ugyanis a regisztrációmat követő 2 hétben megismerkedtem a férjemmel.

Tény, hogy nagyon sok csapdája van a társkereső oldalaknak, de nem lehetetlen párt találni. Szerencse kell hozzá. Sokan valóban csak önbizalom növelés gyanánt vannak fent, és nem gondolják komolyan a társkeresést, vagy éppen csak szexpartnert keresnek, na meg sokan magasra teszik a mércét és szinte már saját maguknak nehezítik meg a dolgokat.

Korábban én is nagyon szkeptikus voltam az ilyen oldalakkal kapcsolatban, de úgy voltam vele, üsse kő, próba szerencse, ha nem jön össze, akkor sem veszítek semmit.

Összejött. :)


26/N

2012. jan. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőn ismerkedtem meg a barátnőmmel, és már együtt lakunk egy éve. Két kerülettel arrébb lakott, soha semmi dolgom nem volt arra, nem is találkozhattam volna vele az oldal nélkül.

Azért nem csak rossz oldala van, ha normálisan állsz a dolgokhoz, bizony lehet társat találni.

2012. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Kedves 10es (2:29 asszem...)!


Örülök a véleményednek, még ha ismeretlenül is írod... :)

Lehet igazad van. De bármennyire sokat változtam,

még mindig nem vagyok annyira nyitott, hogy

képes legyek megszeretni napjainkbeli

szórakozóhelyek szellemét....

Az elektromos zenét sokszor

elkapkodják, mintha elveszne

a tudatosság, mint a digitális

fotózás bejövetele óta fotóban...


S hát.. Más fórumokon nehezebb

könnyen kapható lányokat találni. :)


20/F

2012. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Pedig kis ember nagy bottal jár... :)))
2012. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ma 02:29-nek szántam :)
2012. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
én is voltam fent ilyen oldalon (nem egónövelésből, hanem mert élőben nem merek ismerkedni!), és én azért nem válaszoltam, mert vagy nem tetszett az illető, vagy mert csak annyit írt, hogy "szia, szép vagy van kedved ismerkedni....?"
2012. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én ilyen oldalon ismertem meg a párom, hat éve tart :)) sosem lehet tudni...
2012. jan. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"én is voltam fent ilyen oldalon (nem egónövelésből, hanem mert élőben nem merek ismerkedni!), és én azért nem válaszoltam, mert vagy nem tetszett az illető, vagy mert csak annyit írt, hogy "szia, szép vagy van kedved ismerkedni....?"

________________________________________________________

Miért nem mersz ismerkedni élőben?

Már nem azért, de mi mást kéne hogy írjon az az illető, aki még nem is ismer és bejön neked?

"Hol a Blaha Lujza tér?" ez ideális kérdés lenne kezdésnek ?:D vagy talán "Van kocsim, házam, cégvezető vagyok. Akarsz ismerkedni?:D"

2012. jan. 10. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!