Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van az online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van az online társkereső oldalaknak?

Figyelt kérdés

Eddig ahány ilyen oldalra beregisztráltam, annyiszor tapasztaltam, hogy szinte lehetetlen bármilyen nővel is közelebbi kapcsolatot létesíteni. Nem is várom el ezt, mert nem vagyok híve az online ismerkedésnek.


Nem ez motivál az online társkeresés, csak jobb "több vasat tartani a tűzben" elvet vallom :). A csinos regisztrált női tagok, lányok miért nem válaszolnak a levelekre? Magamutogatásból, önbizalom növelés gyanánt vannak az oldalon? Vagy ha írok több soros levelet, arra csak pár szavas választ kapok. 23/F


2012. jan. 10. 00:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha a lány írt normális bemutatkozó szöveget, akkor lehet kérdezni értelmeset is. Ha nem tudsz feltenni egy értelmes kérdést, akkor nem igazán érdekel az a lány.
2012. jan. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
szerintem van értelmük. élőben valahogy soha nem akartak a pasik rám ragadni. soha sem értettem, hogy miért. pedig egy okos, szép nőnek tartom magam. szerintem nagy előnye a társkeresőknek, hogy sokkal több embert "megismerhetsz" mint élőben, és a legfontossabb jellemzők alapján kiszűrheted, ki az aki szóba jöhet. lehet, hogy vkivel soha az életben nem találkoznál élőben, főleg az aki éli a kis megszokott életét egy adott városban, netán faluban. miért ne használhatnánk a modern technikát a társkereséshez is?!
2012. jan. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van értelme, de... Fent voltam társkeresőn és a jelenlegi párom is. Ugyanazon. Nem is láttuk egymás adatlapját, mert mindketten minden feltételt nagyon okosan beállítottunk.
2012. jan. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!