Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mivan? Mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki 3évvel idősebb nálam és van pasija, de folyamatosan félre hí ha társaságban vagyunk és akkor ölelget meg puszilgat és azt mondja legyek bátrabb, de aznap facebookon pedig képes arrol beszélni hogy milyen jól megvannak a pssijával.

Ráadásul màr be is vallotta hogy tetszem neki, de valahogy amikor mennék oda hogy elhívjam valahova társaságban ugy viselkedik velemmint egy kisfiúval.


2012. jan. 11. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, de igyál meg egy sört.
2012. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretőt akar, tartsátok titokban.
2012. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, ő meg 17
2012. jan. 12. 06:16
 5/9 anonim válasza:
Én is így vagyok egy nővel, de én 24 vagyok a nő 36, de én tudom mit akar.
2012. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pné Sz.Abigél válasza:
Ha 14 vagy,mégse igyál sört..Tetszel neki,de szerintem kisfiúnak tart és talán tényleg az is vagy,de a jó hír,h mindennap öregebb leszel:-))))
2012. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de most meg már az van hogy el is felejtette (szerintem) hogy mit beszélgettünk facebookon mert ott meg olyanokat irogatott hogy édesem meg minden de már 3 hete nem találkoztunk és sima barátként beszél velem facebookon is...
2012. jan. 31. 22:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Szoval 14 vagy mi?

Na figyu kérdezd meg tőle hogy van e kedve nálad aludni, most vagy azt mondja nincs, na akkor szard le, vagy azt mondja "igen va de nem lessz semmi" na akkor kell éjszaka jol megdu*ni. kb ennyi a tanács.

2012. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De kismaroson lakik és már rég beszéltünk... elég fura lenne egy ilyen kérdés mikor összesen 2hétig voltunk egymás közelében... szóval érted.. igazábol már le mondtam róla......
2012. febr. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!