Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit figyeljek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit figyeljek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval 15 éves fiú vagyok és se nem ronda se nem hülye, sztem bunkó se vagyok annyira... lényeg a csajokkal jól kijövök talán jobban is min a fiúkkal, nagyon érintős típus vagyok szóval ölelgetem őket meg amelyik csajjal nagyon jóban vagyok azt még puszilgatom is ha kettesben vagyunk, de elmagyarázom nekik hogy ezzel csak a baráti szeretetemet mutatom ki mert máshogy egyszerűen nem tudom...lényeg az hogy viszont a párkapcsolati témákban csak kívülről tudom megállapítani hogy mi történik, de ha velem van akkor nem szóval itt jön a kérdés: Miből tudok rájönni hogy mit akar a leányzó? mivel tud jelezni? milyen test beszéddel? ha mond valamit igazából mire gondol? stb.

az a baj hogy ezeket a jeleket nem hogy nem vágom le, de észre sem veszem mert másra figyelek :-|

Kösz a válaszokat


2012. jan. 12. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt elég nehéz így megmondani, ezt azért érzi az ember, ha tetszik valakinek.

De figyelj, ha neked bejön valaki, ne mondd, hogy csak barátságból puszilgatod, én úgy venném, hogy a srác azért mondja ezt, mert nem akar tőlem ennél többet...

2012. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A legtöbb lánytól nem is akarok(mégis puszilgatom, tényleg barátilag) , de mindegyik tök jó fej és szépek is :)

Szóval ha bejönnék nekik szívesen járnék velük csak nem akarok bármiféle alap nélkül kezdeményezni viszont az alapot nem veszem észre :S amúgy ha nem tetszek neki maradhat barátnak én nem bánom :)

2012. jan. 12. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:
ha tudnánk mit akarnak nekünk jelezni a csajok a testbeszéddel, feleannyian lennénk itt fent.
2012. jan. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem homokos vagy... Csak a homokosok puszilgatnak barátilag lányokat...
2012. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem hallottál még a szeretet nyelvekről, ez tök természetes az érintős típusoknál... amúgy meg biztos vagyok benne, hogy a csajokra bukok :) az ilyen okokat nem akarom leírni tudod te azokat magadtól is ha fiú vagy ;)
2012. jan. 12. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!