Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek melyik jön be inkább: A kreol vagy a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Én részemről a kreolra szavazok, ha nem is annyira mint a spanyoloké, de a napbarnított szerintem nagyon szép. Fiúkra értem...
2009. máj. 25. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tök mindegy csak természetes legyen. Én se járok szoliba, szerintem a pasim se járjon.
2009. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
kreol bőr tetszik fiúkon és lányokon is, de sajnos nekem elég fehér van, nehezen barnulok, inkább leégni szoktam :(
2009. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez mókás. :)

Mivel én északi tipusu hófehér vagyok sosem szerettem a kreol pasikat mert nagy a kontraszt. :)

A pasim akivel 2 éve együtt vagyok, ő viszont iszonyatosan kreol és mellesleg sosem szerette a fehér bőrű lányokat. :)

Ennyit erről hogy ki mit preferál...

2009. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Zümy ***** válasza:
Első válaszoló vagyok és igen az Alkonyatra gondoltam:)
2009. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ehh pedig a színészek is jobban néznek ki nem hullára sminkelt bőrrel.

Persze az ízlés változik, én pl. a múlt félévben rá sem tudtam nézni olyan pasikra, akiknek kreol bőrhöz kék szemük volt (Mármint annyira irritált hogy világít a szeme) most meg nagyon szexinek tartom :D

2009. máj. 26. 19:10
 16/19 anonim ***** válasza:

Ó igen egyszer nekem is volt egy olasz kékszemű pasim... :D

Azok hm.. :)))

2009. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem is a természetesség a fő, izlés dolga, de én ilyen MŰ barna szintől hideglelést kapok :D másrészt pedig felesleges
2009. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ja, én persze a természetes kreolra gondoltam. Szolizós pasikról sajnos vagy nemsajnos, de előítéleteim vannak :D
2009. máj. 28. 19:01
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiúkon jobb kedvelem ha kicsit barnább a bőrük attól olyan egészségesnek tűnnek. Az én bőröm elég világos, nem égek le de nehezen barnulok :S, volt már hogy modnták is hogy túl fehér vagyok hát én azért próbálok ellene tenni. Bár lány vagyok azért róluk is tudok véleményt mondani :D sztem jól áll a lányokona fehér bőr is mert attól olyan babás lesz az összhatás pl Nicole Kidman bőre sztem szép :).
2009. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!