Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl sok hazugság. Kinek fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok hazugság. Kinek fog hinni?

Figyelt kérdés

volt egy házibuli szombaton ahol kicsit berugtam...inkább nagyon...de emlékszem mindenre amit csináltam...

volt ott egy srác akinek bejövök és az rámnyomult, ahogy ültem az ágyan hanyatdöntött és rám akart mászni de én gyorsan kiszabadultam még mielőtt vmi is lehetett volna, még egy puszit sem tudott adni...

másnap találkoztam azzal a sráccal akivel alakulófélben vagy egy kapcsi...és a gyerek aki előző este rám akart mászni azt mondta neki hogy majdnem lefeküdtünk, csak azért nem mert ő nem akarta mert rendes és tudja hogy köztünk lesz vmi....

a srác persze kiakadt egy kicsit hogy mit csináltam és miért ha tőle akarok vmit....elmondtam neki mindent szóról szóra és mondta hogy nem haragszik és hisz nekem, meg hogy az a másik srác egy kamugép mert már kavart be egy csomó mindenkinek....

de a gyerek nem állt le és hozott még "tanukat" is hogy ő mit csinált velem....pedig valóban nem történt semmi sem


félek hogy még a végén nekik fog hinni és nem nekem és egy ribinek fog tartani és akkor már esélyem sem lesz :(


2009. máj. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
ribanc vagy!
2009. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

te meg egy ....

nem csináltam semmit azzal a gyerekkel....szóval nem hiszem hogy én lennék a szemét ebben a helyzetben...

itt a srác kavarja a szart meg olyat állít ami meg sem történt

2009. máj. 26. 16:45
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne írj
2009. máj. 26. 16:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem,nem vagy ribanc.Én értékelném az őszinteséged és nem érdekelne a kamugép srác.Elmondtad az igazságot,ezen felül jól kezelted a szituációt is a buliban,úgyhogy nincs félnivalód;)
2009. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem ribi!

Ha szeret, vagy tetszel neki egy kicsit is, és tudja, hogy a haverja lódító, akkor neked hisz. Ha meg nem, akkor találsz jobbat!

Igen, és tényleg vannak ilyen kamugépek...tapasztalat!

2009. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

remélem igazatok van és nem fogja elhinni azt amit állít az a másik gyerek...

köszönöm a válaszokat!!!

2009. máj. 26. 16:55
 7/8 anonim ***** válasza:

A srác egy ro*adt szemétláda!

Ha a pasi elhiszi neki, és nem neked hisz, akkor meg úgyis mindegy!

2009. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SÜN! XD
2009. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!