Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kis segítség jó tanács?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítség jó tanács?

Figyelt kérdés

Egy 20 as évei elején járó fiú vagyok kevés tapasztalattal... a lányok terén.

Találkoztam a múlt héten egy lánnyal együtt voltunk majd egy éjszakát beszélgetés stb (első csók) utána találkoztunk még egyszer. Ritkán beszélünk msn en (naponta kb pár percet) Arról volt szó, hogy pénteken talizunk tegnap felhívott és 1 percben közölte, hogy a szombat jó neki estig mert utána jelenése van barátnőkkel.

A haverjaim azt mondják, hogy csak hülyít, nem akar igazán vagy bizonytalan magában.Én már most beszélnék vele minden nap telefonon smsekkel bombáznám stb.


Nektek mi a véleményetek tényleg nem akar vagy csak elfoglalt (vizsgaidőszak)? Arra is gondoltam, hogy húzni akarja ezt a periódust. Nem tudom mi a jó lépés mit miért csinálhat.

Ha van valami elképzelésetek segítsetek, hogy tudnám az érdeklődést még jobban magamra vonni, ha egyáltalán érdeklem.

Jah és valami jó egyedi randihely pesten ami pöpec.


2012. jan. 19. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
honnan a jó francból tudjuk? elmégy, találkoztok és meglátod mi lesz. ja és ne bombázd üzenetekkel, annak nem lesz jó vége
2012. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Még nagyon az elején vagytok, ne tulajdoníts neki nagy jelentősséget, mármint a péntek helyett szombatnak. Ez majd idővel kialakul, ha ő is megszeret/beléd szeret, lesz ez még sokkal jobb is. :-)


Valószínűleg ő még nem igazán tudja, hogy mit is akar tőled, ez azért később letisztázódik. Az meg természetes, hogy te sürgetnéd, de ne tedd! Ne nyomd agyon a jelenléteddel, hagyj neki annyi levegőt, amennyit igényel. Ha megszeret, úgyis többet akar majd veled lenni.


Ja, és soxerencsét! :-D


Pedro

2012. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Menj el vele szombaton. Tényleg ne következtess elhamarkodottam. Pl egy jó kávéházba, én azokat nagyon szeretem


N30

2012. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez a legelején akkor lehet egy természetes viselkedés?

vagy mit gondoltok

2012. jan. 19. 13:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze lehet természetes, és nem csak a legelején. Mindig közbejöhet valami. Nem lemondta, hanem áttette a randit egy másik időpontra. Ez számomra azt mutatja, hogy ő is szeretne veled találkozni. Ha nem szeretne egyszerűen lemondta volna.
2012. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 menta34 ***** válasza:

ahogy a többiek is írták...

- ne stresszelj, ne akard göcsösen

- menj el szombaton

- nem lemondta, hanem átrakta másik napra


Oka pedig millió lehet, óvatosan rákérdezhetsz, de ha nem jön válasz nehogy feszegesd.

2012. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy nő kiszagolja, hogy nagyon bejön neked, onnantól kb. meg is szűntél számára érdekesnek lenni. Ne egyél a tenyeréből, ne nyáladzzál, próbálj higgadtnak maradni. Mindig ez lebegjen a szemed előtt: nincs a dolognak tétje. És így is van.
2012. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké ezt értem, de akkor hogy keresem meg a stb hogy azt hitessem el nem nagyon érdekel?
2012. jan. 19. 15:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hitesd el vele, hogy nem érdekel. Biztos volt ilyen irányú tapasztalat az ilyet tanácsoló kommentelőnek, de én 30 évesen nőként azt mondom, hogy ha valaki úgy viselkedne, hogy én azt hinném nem érdeklem, hagynám a dolgot a fenébe. A nőnek kell az, hogy éreztessék vele, miszerint ő az áhitat alanya, ő a NŐ. Épp ezért, én nem javaslom a közömbösséget.
2012. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!