Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a mostani Fiúkról, Lányokról, randizásokról, ezekről. Min változtatnál?

Figyelt kérdés
Ha írnál kommentet írd oda hány éves vagy és hogy férfi illetve nő :)
2012. jan. 19. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják úgy, hogy találkoznak egyszer kétszer egy buliban, vagy akárhol, és megbeszélik, hogy ők már járnak. Szerintem ez olyan idiótaság. Ezt én sosem értettem. Számomra egy kapcsolat az kialakul x hét találkozgatás, beszélgetés, ismerkedés után, amikor már ismerem annyira, hogy felvállaljam (büszkén), hogy na, ő a párom. Addig csak valaki, aki tetszik, vagy akivel találkozgatok. Ez olyan ovis szintű, éretlen dolog, és azt veszem észre, elég sokaknál így működik. "Tetszel, járunk?" Mert már honnan is tudnád, hogy akivel mondjuk kétszer összetalálkozol egy buliban, és elég jó fej, hogy ő amúgy milyen? Sehonnan. Aztán meg nagy a szerelem onnantól kezdve, hogy kielentették, hogy járnak, majd két hét után (vagy kevesebb), rájönnek, hogy hát ez így mégsem okés, mert nem bírnak meglenni egymás mellett, vagy mert ilyen-olyan okokból.
2012. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!