Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi, tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi, tippek?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok le,hogy milyenek kellene lenni az első randinak----pl.:csók van-e vagy csak puszi+ölelés és,hogyan köszönjek neki meg a randi végén hogy legyen.Hazakísérem,adok neki egy nagy ölelést vagy mit csináljak?ja,és tudom,hogy hülye kérdés meg minden de még nem csókolóztam egyszer sem,hogyan kell,milyet adjak neki az 1.,2.,3. randin.Az ciki ha megmondom neki,hogy nem tudom hogyan kell csókolni.Mi lesz ha elbénázom az első csókot,mit csináljak utánna?

légyszi segítsetek.16/f


2012. jan. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohh istenem :D ! Hadd én én avassalak be :D


Nos :D mindenképp az elején add a tudtára hogy nem csak barát akarsz lenni ;) ha nem is vagy magabiztos próbálj annak tűnni, képzeld azt hogy a testvéreddel vagy aki éppen tetszik , de tesó :D


Kezdésnek egy ölelés majd puszi , ha jól kijöttök végén , próbálj egy sima szájrapuszit ( csók ) ne hirtelen , úgy hogy lássa szépen lassan.. finoman fogd meg az állát és húzd magad felé , vagy ilyesmi és lassan nyugodtan egy csók :D


Utána mondhatod is hogy te ebben béna vagy , ha azt hiszed hogy ezzel magadat megalázod akkor képzeld el nem! Ha ezt mondod neki mit gondolhat? "Milyen szerény srác vagy bemeri vallani ( ez pedig nagyon domináns ha bemered vallani a hibáidat.. és igen, a nők észreveszik :D ) "


Ilyesmi, esetleg ha nem vagy elég magabiztos akkor meg is kérdezheted hogy : Meg akarsz csókolni? Ha azt mondja nem , akkor nem , ha azt mondja talán- akkor csókold meg, ha azt mondja igen akkor is csókold meg :D


Remélem segítettem! :D Sok sikert!

2012. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit elbénázol akkor a legjobb amit tehetsz , hogy egyből mondod "azta ezt hogy elszúrtam, na majd később" és közbe végig mosolyogsz ( ez is nagyon domináns dolog , hogy elfogadod a hibáidat )
2012. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűen csak ne agyalj ennyit és dobd be magad. Ennyi.
2012. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy, hogy ismered-e már a lányt vagy most látjátok majd egymást először.
2012. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már majdnem,hogy fél éve ismerem.
2012. jan. 20. 12:52
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. jan. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!