Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác, hogy közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, hogy közeledjek hozzá mit tegyek? Fiúk/Lányok (bővebben lent . )

Figyelt kérdés
16 vagyok és van egy srác a suliban minden nap látom,és néha együtt van tesi óránk is és nagyon tetszik,de viszont egyáltalán nem ismerjük egymást és nem tudom,hogy közeledhetnék hozzá,mert nem vagyok az a odamegyek és "helló szia tetszel járunk" fajta hanem inkább egy picit vissza húzódóbb vagyok,hogy ismerkedhetnék meg vele mert félek ha oda mennék hozzá beszélgetni akkor én nem tetszenék neki milyen indokkal vagy hogy ismerkedjek meg vele???? és fiúk ha hozzátok oda megy egy ismeretlen lány azzal,hogy szia mizu,hogy vagy? akkor,hogy mutatjátok ki a lánynak,hogy ő is bejön nektek,?? és azt ha nem??

2012. jan. 20. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hozzám odajön valaki aki érdeklődik irántam, és nekem is szimpatikus, akkor nyilván elbeszélgetek vele, nevetünk ezen-azon meg ilyenek :D

Ha meg nem érdekel, akkor szépen lekoptatom és kész, de nem csúnyán...

2012. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bejön a csaj, akkor férehívom olyan helyre, ahol csak kettesben vagyunk, és meg tudjuk beszélni a dolgokat. Ha azután is minden oké, akkor RÁCSAPOK A SEGGÉRE, BOKÁNRÚGOM,HOGY LETÉRDELJEN, ÉS ONNANTÓL MÁR MINDEN EGYÉRTELMŰ... szerintem! :P
2012. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Slukk ***** válasza:

Próbálj meg kihasználni egy olyan helyzetet,amiből kiindulhat egy beszélgetés(bár ha visszahúzódóbb vagy,akkor biz komolyabb művelet,de megoldható sztem)

Ha odajön egy csaj,akit nem ismerek(volt már rá példa)akkor valami aktuális témát gyorsba felhozok,aztán a többi már megy magától :)

2012. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha tök ronda vagy még akkor is befényesíteném a napom, ha átlagos vagy számomra akkor lehet randi. Kb ennyi. Sztem csak köszönj rá vagy ha végképp csődöt mond minden ott a Fb, le lehet nyomozni a nevét E-naplóból.

f18

2012. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez a:"szia mizu,hogy vagy?" nem rossz

de ha elküld a p*csába az nem jó jel

2012. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!