Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szeretitek ha első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek ha első randin csókolóztok, ölelgetitek egymást stb?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon bejön és én is neki, fogunk találkozni, és nem tudom mi esne neki e legjobban és hogy ne higgye azt hogy csak egy olyan pasi vagyok aki meg akarja fektetni, mert én komoly kapcsolatot szeretnék.
2012. jan. 21. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

attól még hiheti azt...

szerintem max akkor szeretném ha már korábbról ismerem a srácot, jóban voltunk, vagy bensőségesebb a kapcsolatunk, nem csak most ismerkedünk.

2012. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

inkább legyen csak egy csók a randi végén :)

aztán majd következőkör mehetsz 'tovább' :)

2012. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez egyénfüggő,ugyanis szilveszterkor engem elhívtak buliba,de aki szervezte azt nem ismertem,csak facen beszéltünk párszor.na de ott táncoltunk meg ölelgetett,meg meg is csókolt,és hagytam neki,mert már annyira hiányzott,hogy egy igazi helyes izmos férfias srác megölelgessen,hogy érezzem,h szeretnek.persze volt bennünk pia,de nem sok szóval a végén nem volt semmi,de akkor is jól esett már nagyon ki voltam "éhezve" :D
2012. jan. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem biztosan jólesne
2012. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha az a fiú hívna el randira, aki már egy ideje tetszik

akkor szerintem még több is lehetne első randin:)

23l

2012. ápr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
helyzetfüggő mindig!!! :) van amikor én azt is tolakodásnak veszem, hogy megakarnak csókolni a randi végén és van amikor összeolvadnék vele. Mondjuk a szexet konkréten kizárom.(az elítélem csúnya szó, csak azért nem ezt használtam!!!) :D
2012. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!