Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiu kérdezi:"mesélj magadrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiu kérdezi:"mesélj magadrol" Én magamrol mit mondjak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hol laksz, hova jársz suliba, mit szoktál szabadidődben csinálni, milyen filmeket, zenéket szeretsz .. stb
2012. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tudod, akkor hazudj valamit, akkor talán van esélyed.
2012. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Véletlenül se azt, hogy miket szeretsz, mi érdekel... Áhh dehogy.


Meséld el, hogy szoktál sátánista szertartásokra járni, ahol újszülött nyuszikat áldoztok az eleven gonosznak.

Ezen kívül pedig szereted a szado-mazo szexet. Azt a fajtát, ahol elektromos vibrivel kínozzák a nemi szerved, meg ruhaszárítócsipeszeket nyomank a mellbimbódra.

Esetleg, hogy minden nap pontban 16:47kor iszol egy bögre teát és egy felest.


B.AZD! hát szerinted mit?!

2012. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Kérdeznek engem:

- Mesélj magadról!

A válaszom:

- Eddig volt esélyed. Viszlát!

2012. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem tudod mit mondj akkor írd azt, hogy: "Bocs, de túl idióta vagyok ahhoz, hogy veled járjak, mert még azt se tudom mit szeretnék, mik a kedvenc dolgaim. Egy ilyen lány nem való hozzád."


Utána meg értékeld át az életed és hogy van-e egyáltalán szükséged párkapcsolatra.

2012. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Írd azt, amit az "értelmes" nők szoktak kommunikációnak nevezni: aha, oké, igen, nem. És ezzel mindent elmondasz magadról.
2012. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez hozzáállás kérdése. Nem vagy te táncosmajom, hogy produkáltasson, ha meg akar ismerni, akkor ő kérdezzen, ne te neked kelljen kitalálni, hogy mire kíváncsi. Vagy kérdezd meg: mit szeretnél tudni?
2012. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.:) -.-
2012. jan. 2. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom, ha azt kérik, hogy meséljek magamról. Nem vagyok mesefigura, nem szólnak rólam legendák, az ízlésemet meg úgyis csak idővel tapasztalja ki bárki.


Szóval az ilyen embertől, ha neten beszélgettek, el kell köszönni.

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mondd, hogy egy perverz vadállat vagy, emellett drogos és alkoholista is, két apából és egy kutyából lettél, próbáltál már lelökni mást magas helyekről ejtőernyő nélkül..szóval csupa pozitív dolgot. te kérdezted...xD
2012. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!