Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem írnak vissza társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem írnak vissza társkeresőn, pedig tök jó képet tettem ki magamról?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem tettem ki képet magamról, és csak nagyon kevesen írtak vissza, most meg kitettem képet magamról és nem írnak vissza:) Ki érti ezt?
2012. jan. 21. 16:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A kép meg a megadott adatok, leírás alapján.
2012. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtitek, hogy rengeteg levelet kapnak.

Gyakorlatilag egész nap elutasító válaszokat kellene irkálniuk.

Anno poénból regisztráltam, kép nélkül és még így is annyi ajánlatot kaptam, hogy az elképesztő, a mai napig nem értem miért, ilyen elven akárhogy kinézhetek, nekik 8.



A másik pedig az, hogy sokan nem értik a nemet. Szóval visszaírsz egy nemet, és utána jön a de miért, te egy k*rva vagy és még sorolhatnám. Ezen maximum kibosszankodod magad és annyi és nem fogsz többet írni neki.



Szóval nem feltétlenül a képed rossz.

2012. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Akkor ne regizzenek ilyen siteokra, ha nincs komoly szándék. Vagy ha igen, akkor írják ki, hogy ezt és ezt keresem: véleményt, kikapcsolódást, online havereket, semmit, vagy pasit. Nem nehéz. Csak egy kicsit a mai csajok el vannak szállva magukból és nem tudják mi az a minimális tisztelet.
2012. jan. 21. 19:04
 24/27 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy elutasító leszek és durva!


De! Szerintem te egy vidéki fiú vagy. Nagyon is.

Mert amit leírtál, én se írnék vissza. Nagyon idegesítő tud lenni, ha valaki köszön és benyomja, hogy mit csinálsz?!

Elég jókat nevettem azon amiket irkálsz.:) Persze ez aranyos, de megnevettetett ez a : tényleg hát túl jó szerkó volt rajtam a buliba.

Minden esetre sok sikert.:DD

2012. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem voltal elutasitó aranyom. Ennél durvábbakat is lenyeltem már. Kifejezetten finoman fogalmaztál :) Hát igen, sokszor jómagam is mosolygok azokon amiket írok, merthát a gyakorikérdések.hu oldal ilyen, fellépsz és kikapcsoldódsz ahogy tudsz. Amugy mit kellene írni szerinted a mit csinálsz helyett inditó szövegnek? Kezdhetném esetleg a cipőm márkájával, vagy az autómmal? Áhh nem akartam épp felvágni, próbáltam azt éreztetni vele, hogy ő most fontos, hogy érdekel engem... Amúgy meg szép nagyvárosi fiu vagyok és nem komálom a fővárosi táposokat, ezzel szemben a vidékiek szerintem egyenes emberek!
2012. jan. 21. 20:57
 26/27 anonim ***** válasza:

Na de hogy jön az én válaszomhoz a komoly szándék??

Mégsem mondhat mind a 200 levélírónak igent.

2012. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha chaten írsz olyat, hogy mit csinálsz?! még ott is elég gáz. De ha meg levélbe az végképp. Megkérdezed, hogy : Hogy vagy? ezzel jobb indítani, erre még válaszolnék is. Vagy : Hogy telt a napod?:)

Nem szóltam le a vidékieket, én is vidéki vagyok, persze nem falusi.:DD Szerintem is egyenesek, néha nagyon is. De nem biztos, hogy a lányok/nők is erre a stílusra buknak.:)


* a lekezelő(??!) csaj* :)

2012. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!