Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam első "randira" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam első "randira" a srácot, aki tetszik? Gáz, ha egy csaj hív el egy srácot? 16/L

Figyelt kérdés
Évfolyamtársak vagyunk, még sosem beszéltünk, de most felvettem msnre, és azt tervezem, hogy a hétvégén elhívom valahova, ahol megismerhetjük egymást, és jól is érezhetjük magunkat... milyen helyre hívjam? (mozi kizárva)
2009. máj. 27. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
sétálni
2009. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem kicsit gázos, ha a csaj hívja el a pasit...
2009. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hívd csak el! jól esik a pasinak is ha egy csaj hívja el! manapság már egyáltalán nem gáz, úgyhogy hívd el, séta, vidámpark, állatkert, fagyi
2009. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy hívnám el, hogy csak egy baráti tali... miért gáz?:) lány vagy?:D
2009. máj. 27. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gázos. Most te figyeltél fel rá, ezért neked kell az első lépést megtenned. Mindig az teszi az első lépést, aki felfigyel a másikra.

Elmehettek sétálni, fagyizhattok, vagy akár állatkertbe is mehettek.

2009. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:)
2009. máj. 27. 22:35
 7/13 A kérdező kommentje:
Állatkert most kimarad, mert 100-120 km-re van innen a legközelebbi, de a séta és fagyi jó lenne.:) Rem. nem eszem le magam.:D:D Bár lehethogy ha leenném magam, és elkezdenénk röhögni rajta, milyen béna vagyok, oldódna a hangulat.:P
2009. máj. 27. 22:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor edd le magad direkt:D vagy nyomd a srácra a fagyit véletlenül:D és akkor nem téged fognak bámulni mások és az is vicces:D

22:35-ös voltam

2009. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan helyre vidd, ahol közösen csináltok valamit. (Pl. biliárdoztok.) Ez jó, ha oldani kell a hangulatot, meg arra is, hogy van mit tenni, nem áll be sokáig a kínos csend. A séta nagyon romantikus, amikor már tiszta, hogy mik a közös témák. Elsőre viszont jól el lehet rontani.
2009. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, és abszolút nem gáz. ;o)
2009. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!