Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki kezdeményezze az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kezdeményezze az első csókot randizáskor? Csak a fiú kezdeményezhet?

Figyelt kérdés

Ha a lány kezdeményez az már nyomulás??

És hányadik randi után jó ha megtörténik? (van olyan hogy ha eddig vagy addig nem,akkor nem is érdeklődik a fiú a lány iránt??)


2012. jan. 21. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én általában srácokra bízom a döntést, mivel ha bejön valaki, én a rákövetkező tíz percben arról fantáziálok, milyen lesz majd vele szexelni, szóval nem akarok könnyen kaphatónak tűnni... :D


Volt eddig mindenféle időpontban első csók, 1. randin asszem sose, max 2.-on de inkább 3.-4.

De mondjuk én sosem randiztam csak úgy, tehát akikkel randiztam, azokkal össze is jöttem.

20L

2012. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nazira ***** válasza:
100%
A lány is kezdeményezhet pl én a páromnál mert láttam ,h akarja de nem volt biztos, h én is :)) Én előtte mindegyik partnerem ismertem szóval a randi hányadik fokán lehet csók háát sztem belefér az elsőbe is. A fiú lehet csak nem látja a jeleket, h a lány akarná szóval 1 célzással v női rafináltsággal kilehet tapogatni ,h akarja e v nem.
2012. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Vagy a lány, vagy a fiú. A szomszéd macskája biztos nem.
2012. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) a macskásat megmosolyogtam :)))


2.-nak: de mi van ha nem látom rajta hogy akarja-e?? igazából nincsen tapasztalatom ilyen téren....ezért nem is tudom megmondani hogy most akkor akarja-e vagy nem :S

Amúgy én vagyok a lány. És eddig 2 randi volt...

2012. jan. 21. 22:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Egyenjogúság van, az kezdeményez aki akar. Az első csók meg akkor alkalmas, mikor annak érzed. Nyilván nem találkozáskor fogsz a nyakábahullani.


#1.: ÁHÁ! Szóval így, a sok álszent meg tagadja.

2012. jan. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én első randi végén mindig megpróbálom a csókot, csak azért mégis tudjam, hogy tart-e valamerre ez a kapcsolat. Engem egy cseppet sem zavar, ha a csaj kezdeményez, sőt imponáló.


21/F

2012. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nazira ***** válasza:
100%
Legalább próbáld meg gondolom akkor arc puszival köszöntök el akkor a szájához közel hátha leesik neki:D Nézzél úgy a szemébe mint aki mindjárt feltudná falni. Vagy egyszerűen csak csókold meg.
2012. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
imádom amikor egy jó nő rámnyomul :P
2012. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szabály nincs, bár valószínűleg a lányok többségének nagyon bejön.

Az elsőn inkább ne, de ha úgy hozza a kedvetek, nem fontos csóknál leállni...

Ajánlanám bevetésre a szád: beszéljetek!

1-2 félreérthetetlen utalás, és kiderül mit szeretne!!!

2012. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én jobban örülök, ha a lány kezdeményezik.

Ahogy az egyik előttem szóló válaszából is látszik, a legtöbb srác számára a határozott lány imponáló.

2012. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!