Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova lettek a normális lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális lányok? Ne csaljon meg, lehessen vele beszélgetni, szeressen. Ennyi az igényem, ezek akkora dolgok a mostani lányoknál? 22/F

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 23:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
előny a büszkeség,de mégis a legtöbb nő a bunkó paraszt rossz fúkra bukik csak tudnám hogy miért?
2012. jan. 26. 01:26
 12/16 anonim ***** válasza:

ha fél éve lett vége egy sokéves kapcsolatodnak, akkor azért nem találsz senkit, akivel el tudnád képzelni az életed, mert sztem még nem vagy túl rajta. nekem 8 hónapja lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak, de még én sem tudtam senkire úgy nézni, hogy na ő kell nekem. konkrétan úgy érzem, nem is tudok már szeretni.


pedig nem viselt meg a szakítás, mert már nem szerettük egymást és békében váltunk el. egyszerűen kell némi regenerálódási idő sztem neked is. próbált kihasználni az alkalmat, hogy egyedül vagy. aztán amikor már letettél a barátnőszerzésről, és nem gondolsz rá görcsösen, na majd akkor jön egy lány..:)

2012. jan. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Félreértesz,nem görcsösen keresek barátnőt.5 éve még mások voltak a lányok normálisabbak nem tudom hogy Viva tv meg Mtv s Paris Hilton show tehet e róla vagy más de érdekesek lettetek.
2012. jan. 26. 01:34
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen korosztalyban keresgelsz, de a viva meg az mtv pont a 13-16 evesek koreben legnepszerubb. Idosebbeknel mar csak bizonyos tipuslanyoknal...
2012. jan. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én pedig pont egy ilyen pasit szeretnék, aki szeret, nem csal meg, és lehet vele beszélgetni komolyabb témákról is.

19/L

2012. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kérdés nem az, hogy hol vannak a normális lányok, hanem hogy te mit tudsz nyújtani, mi az, amitől szerinted téged választanának, beléd szeretnének, össze akarnának jönni veled.

Mert magadról még nem írtál, csak arról, hogy neked normális lány kell. Ebből sokaknak az jön le, hogy te általában a lányokat nem tartod normálisnak, csak egy elenyésző kisebbségüket, akik olyan ritkák, hogy te sem akadsz rájuk.

Jóképű vagy? Jó a dumád? Van pénzed? Szeretetreméltó vagy?

Önálló? Férfias? Határozott? Szellemes, humoros? Céltudatos?

Vagy csak nyavalyogni tudsz, hogy nincsenek normális csajok? Közben rettegsz a megcsalástól és attól, hogy nem vagy szerethető, ezért támasztod ismeretlenül is azt a feltételt egy kapcsolat elején, hogy szeressen és ne csaljon meg? Mert ezekkel indítani egy ismerkedést elég gáz dolog...

2012. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!