Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopatják.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Azok, akik csak panaszkodni tudnak, negatív dolgokat sugároznak. Nema zért nem kellesz a nőknek, mert nem vagy elég jó, hanem mert azt mondod magadról, hogy nem vagy elég jó. Ez nagy különbség. Javaslom, hogy először magaddal gyere tisztába, utána csajozz. Mozogj rendszeresen, dolgozz keményen, és éldd úgy az életed, hogy azt tudd mondani, megtettem mindent, amit csak tudok, kemény pasi vagyok, erős támasz, férfias. Ha ezt hiszed magadról, ezt is fogod sugározni. Másokkal meg ne foglalkozz, csak az energiád fogyasztják el. 28L
2012. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan kinek kell egy szegény,ronda és buta fiú.De akkor úgyis feltehetnéd a kérdést hogy melyik fiúnak tetszik egy elhízott,narancsbőrös,ápolatlan,hisztis lány??!!

Ne általánosíts, nem mindegyik tehetős és jóképű pasi rossz fiú...

2012. jan. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Áh figyelj.Szerintem csajoknak a gazdag meg jóképü se kell, ha töketlen és nem megy oda hozzá.Ilyen a világ.Szegény vagy gazdag vagy, jóképü vagy sem be kell dobd magad.
2012. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SoundscapeToArdor ***** válasza:
71%
Na, most én is tudományoskodó leszek, de azért, mert belénk van kódolva még akkor is, ha nem mindenki tud róla, hogy olyan párt válasszunk magunknak, akik megfelelő géneket tudnak örökíteni, tehát az utódok nem lesznek visszamaradottak, nem lesznek deformációik, képesek megvédeni minket, stb. Persze az sem árt, ha valaki rendes. ;)
2012. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tegnap 09:48 - és tényleg. bizony ez a szomorú (vagy nem szomorú igazság), h ha nem tudod "eladni" magad, akkor mit sem ér, h h nézel ki, vagy mit tudsz.
2012. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2014. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!