Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h csak a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopassák.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 00:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Mivan pajtás, kikosaraztak?
2011. jan. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

A kérdés jogos, és fingom sincs h miért :/

A kulák am azért egy kicsit más mint a gazdag, a kommunizmusban hívták így a "mocskos" földdel rendelkezett embereket, de mindegy nem megyek bele :)

2011. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Gishart ***** válasza:
Nem tudom. Én egyikbe se sorolnám magam, mégis van barátnőm
2011. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

* szopatják, mert nincs feltételes módban..


hagyjuk már az általánositást! nekem a rendes pasik kellenek, közben meg az idióták találnak meg.. :S

2011. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mert a jó fiúk nem tapadnak, nem nyomulnak, de a rossz fiuk a jók ruhájába bújnak és kihasználva ezt nyomulnak. A nők meg bedölnek:P
2011. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Én rendes srác vagyok és van barátnőm.


Szerintem akiknek több év után sincs barátnőjük, azok elgondolkodhatnának azon, hogy lejjebb adjanak az igényeikből, a 90-60-90-ből.


17/F

2011. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Mert senkinek sem kell olyan pasi, aki még írni sem tud.
2011. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Ja akinek meg több száz női voltak azoknak meg minnél magasabb igényei lehetnek? hogy is van ez? A rendes embernek nem adathatik meg a jó? vagy hogy? Az nem elvárás, hogy adjanak lejebb? Mindenki úgy választ magának párt amilyen feltételei vannak!
2011. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

Van a Nöknek egy elég vastag rétge, akiknek a kulákok kellenek.


A rendes csajnak kicsit feljebb tutira örülnék;)

2011. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
utolsó, nekem? :)
2011. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!