Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tetszik egy lány, és járni akarok vele, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nincs pasija,félénk,feltűnés nélkül nem tudok hozzá közel kerülni. A tapasztaltaktól kérdezem hogy hogy alakították a randit.

2012. jan. 28. 00:14
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Am gitározok is,valami csajozós dalt nem ismertek ami bevált?
2012. jan. 28. 00:37
 12/28 anonim ***** válasza:
Azt mondtad félénk:D Szerint a gitározással nem ijesztenéd el?:D
2012. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
*szerinted
2012. jan. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Hívd el korcsolyázni! Felénk a csajok imádnak korcsolyázni, minél kevésbé tud korizni annál jobb. Legalábbis az én barátnőm imádni szokta amikor együtt esünk kelünk. Aztán persze mindig lecsesz, hogy milyen béna vagyok. Nők...


Ja az lemaradt, hogy mondjuk az nem árt ha te tudsz korizni, még mindig kellemesebb műeséseket produkálni a kedvéért mint valójában elesni :D 19/f

2012. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Akkor ugy teszek mintha csak ugy gitároznék,de akkor feltünéskeltő,fülbemászó dal kéne.


Valami?

2012. jan. 28. 00:40
 16/28 anonim ***** válasza:
Ne is mond én is attól függetlenűl, jó lenne ha lenne csak tanultam sok hibából. Persze keress azért csajt nem azt mondon, az embert boldoggá teszi ha van egy párja. ;) Hajrá, biztos menni fog! Vegyél neki vmi kedveset az ált. működik. :)
2012. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Köszi,de menjek oda hozzá hogy szia nem lenne kedved eljönni korizni velem?,és ha nemet mond,hátatfordít,én ettől félek! :S
2012. jan. 28. 00:42
 18/28 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó köszi :)
2012. jan. 28. 00:43
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ez van. :-/ Én már sok ilyet átéltem... Jön egy másik akkor...
2012. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
És nagyon szar érzés volt?? :-/
2012. jan. 28. 00:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!