Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon tetszik egy lány, és járni akarok vele, hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nincs pasija,félénk,feltűnés nélkül nem tudok hozzá közel kerülni. A tapasztaltaktól kérdezem hogy hogy alakították a randit.

2012. jan. 28. 00:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Akkor keresel majd mást :D Fölösleges halogatni a dolgot.


Ha lehet egy tanácsom akkor ne úgy menj oda hozzá, hogy csak úgy snassz módon megmondod neki, hanem valahogy egy beszélgetés közben célozgass rá. Pl. kérdezd meg, hogy tud-e korizni, szokott-e menni stb, aztán a végén meg kérdezz rá, hogy nem lenne-e kedve elmenni egyszer valamikor. A válaszából meg tudni fogod, hogy hogyan vette. A koris gyerek voltam, most nem nézem vissza mikor írtam az előzőt, 19/f még mindig :D

2012. jan. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív választ.
2012. jan. 28. 00:49
 23/28 anonim ***** válasza:
mi az h akarok csajt?.. Fuu ez nagyon idegesit...akarok ruhat.... Ez kb ilyen volt.. Eleg lenezo
2012. jan. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Énkérek elnézést! :-D
2012. jan. 28. 00:53
 25/28 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok,kéne keresnem valami pénzkeresési forrást,tudnátok segíteni,a válaszokat előre is köszi.
2012. jan. 28. 01:27
 26/28 I am God ***** válasza:

´Kutyát nemérdekel ha nemet mond. Azt írtad, hogy nem mész oda, mert akkor egyböl tudná hogy tetszik neked. Egy kapcsolatban élni nagyon nehéz úgy hogy a másik nem tud róla hogy tetszik neked:D:D


Menj oda, aztán ha pofára esel, akkor majd lesz m´sik csaj akihez odamész.

2012. jan. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Ok:D igazad van! Csak utána ciki lesz ha észrevesz,a barátnőivel esetleg röhög rajtam,érted?
2012. jan. 28. 01:34
 28/28 I am God ***** válasza:

De ez miért ciki???


Nem tudom felfogni. Ne félj nem arra várnak a lányok, hogy na mikor mész oda hozzá, hogy elutasíthasson.


Ha normális csávó vagy, akkor nincs gond. Ha viszont ilyen maradsz fejben, bármilyen jó nöt felejts el.

2012. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!